Obuv do mora pre dvojročné dieťa

13. jún 2022

Ahojte.
Ideme s dcérkou (2r) tento rok prvý krát do chorvátska ( teda ona prvý krát), keďže budeme na kamienkovej plazi, rozmýšľala som co jej dať obuť?
Nasla som v decathlone takéto niečo, mate niekto skúsenosť prosím ? Alebo viete poradiť niečo lepšie?
A čo pokrývka hlavy? Je potrebné jej dať plavky? Ešte ma plienku.
Ďakujem všetkým za rady 🙂

pondelok01
13. jún 2022

Ja davam plavky s dlhym rukavom kvoli uv ochrane, krem voda zmyje. Na suchu beha hola a bez plienky, nakremovana. Na hlave klobucik s uv ochranou, teraz mali aj v lidli za par eur, alebo aj v H&M. Tie topanky z decathlonu su ok, ja som kupila bazarove vivo barefoot ultra, take lahucke penove, tiez su fajn.

veronikahuli
14. jún 2022

Take sa nam neosvedcili, lebo ked su mokre sa zle obuvaju a tlačia.. Najlepsie za mna zo sportisima takéto, rychlo obujes, rychlo vyschnu, su paradne

autor
14. jún 2022

@veronikahuli len všetko sú veľké veľkosti
Moja ma 23 nohu. Tak neviem 😔

veronikahuli
14. jún 2022

Tak skus pozrieť este slipstopy 🙂

autor
14. jún 2022

@veronikahuli a myslíš ze také sú vhodné na kamienky? Nebude všetko cítiť? 🤣

mostlyharmless
14. jún 2022

Náš malý má 3 roky a kupujeme mu len tie z Decatlonu už 3 krát, nám sa veľmi osvedčili.Su ľahučké,na slnku rýchlo vyschnú, kamienky neciti vôbec, vie si ich sám obuť a po dovolenke v nich ešte behá po záhrade 😊

autor
14. jún 2022

@mostlyharmless myslíš tie konkrétne, co som pridala fotku? 🙂

mostlyharmless
14. jún 2022

Áno 😊 myslím,že v menšom čísle ich mali ako také zvieratká s očami, ale netuším, či ich ešte majú. Ale typ je ten istý.

veronikahuli
14. jún 2022

Su parádne, moj behal v tom cely cas 🙂

sono2
2. júl 2022

Áno. Sú pevne, pohodlné podľa mňa netlači nič a suché sú hneď

sono2
2. júl 2022

Myslím že spodok je pevný