Neziderské jazero

24. júl 2024

Ahojte! Náhodou ste niekto nedávno nenavštívili? Ja som ešte nikdy nenavštívila, ale pri tej príležitosti by som sa i rada okúpala, možno videla ten populárny maják. Prípadne, ak sa Vám niektorá z časti páčila najviac, pokojne sa nechám inšprovať. Zaujímalo by ma však, kde sa dá najlepšie okúpať, resp. najvhodnejšie miesto na kúpanie. Viete aj koľko zhruba vstupné stojí? V článkoch som zachytila, že chodí spoj z BA počas víkendov, len keď som zadala do vyhľadávača, nič mi nezobrazilo, čo sa týka konkrétnej linky. Za všetky infošky vopred ďakujem 🙂 .

mmooly
24. júl 2024

tak ja neviem či je tam lákavá voda na kúpania.. voda má odpudivú farbu, ako vodové kakao... chodíme tam často, ale iba na prechádzku.. ja by som tam nevošla

vroni
24. júl 2024

Okolie je krásne upravené, na prechádzky, kávu či posedenie, paráda. Ale na kúpanie je to plytká bahnova bacorina. Dá sa, ale od príjemného zážitku to má ďaleko. Spoj neporadim, chodíme autom.

pallacinka29
24. júl 2024

Majak je v Podersdorfe - ako pisu babyy, okolie krasne, aj na bicyklove vylety, do vody by som nezisla.

mandzula
24. júl 2024

Okolie je krasne, vstup do vody a samotna voda dost hnusna, no napriek tomu sa v nej kopa ludi kupe, takze zavisi od tvojich narokov.

luliu
24. júl 2024

Tam by som sa nekupala. Chodíme pravidelne na prechádzku, ale kúpať sa bleee.

mamutka
24. júl 2024

Bola som tam raz, na bicykli a prišlo mi to hrozne nudne. Voda naozaj vyzerá zle, proste je to plytke, také blato. S kúpanim fakt nerátaj

jana_eyre_2
24. júl 2024

Podersdorf je krásny, okolie, mestečko je take prímorské, majú super ihrisko ak máš deti.. my sa tam aj kúpeme, voda mi nepríde zvlášť odpudiva.. je to pozostatok z mora, je mierne slaná, ale áno Kalná a je tam bahno.. ja som ale v tomto divná, my sa radi kúpeme kde sa dá.. je tam dlho plytká voda a ani tá najblbsia nie je hlboká.. dajú sa požičať vodnebicykle, alebo paddleboard.. keď sme nemohli ísť k moru, toto bola dostatočná náhrada
. Mám to tam rada..

lucik194
24. júl 2024

uplne v pohode sa okupes, treba ratat s tym, ze to nie je kamienkove jazero, ale dole ma bahno, hlinu, preto aj ta farba vody nie je priezracna. Momentalne je voda tepla, lebo to jazero je plytke....

taktiez sa neokupes hocikde, su tam len vyhradene plaze, upravene, krasne, ale platene.

take reci, co su tu popisane, ze by tam baby nevliezli, to je ich vec, voda je nezavadna, uplne vhodna na kupanie, nie je znecistena. urcite je vola lepsia ako v hodciktorom bazene odkial si donesies hocico.....

Plaz na kupanie je v Podersdorfe, hned tam kde je velke parkovisko pri kempe,tam je aj kupalisko, dalsie je v Breitenbrunn.

Za mna super zobrat bike, povozit sa a potom okupat. akuratne na plaze nesmies zobrat bike, ten treba uzamknut pred branou kupaliska. (aspon minuly rok to tak bolo)

autor
24. júl 2024

Ďakujem ;) .