Najlepšia destinácia a hotel na dovolenku s deťmi

26. máj 2024

Ahojte aku destinaciu a hotel by ste mi odporucili na dovolenku s dietatom? Nechcem nic prilis exoticke cize ziadne sri lanky maledivy a pod 😅
Dakujem ❤️

aduliak
26. máj 2024

Zakynthos...Alykanas beach hotel

jaja20
26. máj 2024

Mallorca - oblasť Cala Millor alebo Alcudia
Korfu - hotel Labranda Sandy Beach
Sicília - hotel Serenussa Village

klementinka58
26. máj 2024

Kaya artemis - severny cyprus

anjelicek26
26. máj 2024

Tak nad Turecko nie je,co sa tyka pomeru cena a kvalita služieb a správania personálu v rezorte k deťom.

abbey1
26. máj 2024

Keď dovolenka pri mori, ale nie exotika, tak moje dieťa miluje Egypt, keďže teplé more, nádherný podmorský svet a dcéra, ako milovníčka histórie, má raj.
Inak milujeme Spanielsko- zábava pre deti, možnosti na výlety, len teda vida studená.

autor
27. máj 2024

@klementinka58 Tam sme boli a neboli sme absolutne spolojni…..

mon_ben
28. máj 2024

@jaja20 máte osobné skúsenosti? Ponúkajú slovenské CK?

jaja20
28. máj 2024

@mon_ben Áno. Serenussu má v portfóliu Hydrotour a Labrandu Tip travel. Čo sa týka Mallorky,ponuka hotelov je bohatá. My sme boli v takom, ktorý sa už tento rok neponúka.
Poprípade pozrite aj Menorku, túto sezónu má Hydrotour v ponuke nový hotel Insotel Punta Prima.

zorkahorka
30. máj 2024

@jaja20 v tej labrade som pred 14 rokmi bola, ale za slobodna, bez deti. Super rezort, neviem, ci si tu kvalitu udrzal

anonymous87
30. máj 2024

Severn cyprus Limak 👌
A tenti rok sme vybrali Turecko Delphin diva
Pacilo sa nam aj Chalkidiky Athos Palac

jaja20
30. máj 2024

@zorkahorka Je v hodnoteniach na 83.mieste z 1351 hotelov na Korfu, takže za mňa stále veľmi dobrý. Aj pláž super.

milanemila
30. máj 2024

My s detmi cestujeme v podstate od ich narodenia a ja si neviem pomoct, ale najviac baby friendly hotely (co sa tyka stravy aj vybavenia atd) mi pripadali hotely v turecku. Na mallorce (celkovo v spanielsku) mi napriklad trosku vadi, ze plaze su verejne, takze od piatku do nedele je tam vzdy natresk, lebo vikenduju aj spanieli. Urcite ale nespravite krok vedla s nejakym greckym ostrovom alebo cyprus.

tilly
30. máj 2024

@jaja20 punta prima sme boli,keď bol náš dospelák ešte infant 🤣🤣. Možno ho zrekonštruovali

jaja20
30. máj 2024

@tilly Ja radu nepotrebujem,radila som autorke vhodnú dovolenku pre dieťa s odletom z BA a tento hotel je tiež možnosť.

tilly
30. máj 2024

@jaja20 ja len, že punta prima nie je novinka 🤷‍♀️. Písala si, že je to nový hotel v ponuke...

jaja20
30. máj 2024

@tilly Áno,je to nový hotel v ponuke Hydrotouru. Minulý rok mali Aguamarin.

tilly
30. máj 2024

@jaja20 tak ho možno chvíľku nemali v ponuke, lebo ako píšem, my sme tam boli s infantom, ktorý je už dospelý a pár rokov po nás tam chodievali kamoši ešte. S hydrom

jaja20
30. máj 2024

@tilly Zrejme áno.