Najbližšie miesto s morom

13. apr 2024

Ahojte, chceli by sme ísť v lete s 1 a pol ročným dieťaťom k moru autom. Preto hľadám niečo co je najbližšie k nám a co by bolo aj vhodné pre malé dieťa. Nemáte niekto skusenost? Kludne aj hotel a všetko

levandula7
13. apr 2024

Sever Talianska. Lignano Sabbiadoro, Bibione. Z Bratislavy 6 hodín podľa googlu 🙂 ale nebola som s malým dieťaťom.

hiro
13. apr 2024

Zo Ziliny je blizsie k Polskemu moru 🙂

belle_vie
13. apr 2024

My sme boli minuly rok v Chorvatsku s 2.5 r a 0.5 r. A ideme i tento rok ( Rabac).
Ak mozem poradit, riesili sme to tak, ze cestu sme si rozdelili na 2 x a 1 noc prespali na polceste.

Uz sme isli na dovolenku so synom ako babatkom i na 1x a to bolo priserne. 2 h sice prespal, ale zvysok skoro cely preplakal.

tanyan
13. apr 2024

Tehotná som bola autom s manželom v Lido do Jesolo. V 32tt som už nemohla letieť a bolo to celkom v pohode - cesta aj pobyt. Ale s dieťaťom sme išli radšej lietadlom, konkrétne vtedy z letiska Sliač do Burgasu a hotel bol asi pol hodiny od letiska. Keďže som vtedy ešte dojčila, tak v rámci All inclusive sme vždy našli niečo ako príkrm a nemali sme žiadne starosti.

drobcek8
16. apr 2024

Ahoj, my sme boli v Chorvátsku - Crikvenica (od nás z Oravy) sme išli aj s prestávkou 8,5 hod. 🙂 V tej časti, v ktorej sme boli bol pozvolný vstup do mora, jemný štrk, dlhá a široká pláž s borovicami. Dá sa tam ísť aj na iné pláže, ktoré sú blízko.