Nabíjačky do lietadla

7. aug 2024

Dobry den,

prosim vas, nabijacky na telefony/hodinky, holiaci strojcek, to vsetko moze ist do podpalubia? Ci to treba zbalit k sebe do lietadla 🙂
Dakujem

enmery
7. aug 2024

Môže.

maranco
7. aug 2024

Nabíjačka je bezpečná tá môže ísť hocikde. Obmedzenia sú pre niektoré batérie.

egonsk
7. aug 2024

do prirucnej si ber iba nevyhnutne veci. Nabijat telefon si mozes i v lietadle, staci ti mat len kablik. Vsetko ostatne - nabijacka, vybrator, strojcek, kulma a zbierku licitied i omietok si daj do velke batoziny do podpalubia.

autor
7. aug 2024

@enmery dakujem. Aj zehlicku na vlasy? Ja letim asi po 25 rokoch. Naposledy ako decko s rodicmi 😀

autor
7. aug 2024

@maranco
@egonsk dakujem 👍

enmery
7. aug 2024

Aj žehličku na vlasy.

katarinaba
7. aug 2024

@egonsk no pozor, vibrator moze mat vlastnu vstavanu nabijatelnu bateriu a tym padom ma ist do prirucnej batoziny. A co sa tyka tych licidiel a omietok - tak ak by si bol zena a vrazal do kvalitnej kozmetiky nemale peniaze, tak by si vedel, ze tieto veci do podanej batoziny ani nahodou nedas, ale mas ich pekne v bezpeci prirucnej batoziny. Raz by si plakal nad znicenym pudrom za 50 EUR a viac by si tu chybu neopakoval.

jenn7
7. aug 2024

Pozor na externe nabijacky, tie len do prirucnej. Moj kufor naposledy takmer neodletel so mnou. Myslela som si ze ju mam v kabelke a bola v kufri.

autor
7. aug 2024

@katarinaba 😀 pravda veru

autor
7. aug 2024

@jenn7 to su power banky, ze? Tie neberieme 🙂

kacusik69
7. aug 2024

@katarinaba zariadenie s bateriou, ak je bateria v zariadeni - nie volne a zariadenie je vypnute, moze byt bez problemov v podpalubnej batozine… vratane telefonov, tabletov, notebookov… (to uz je potom otazka pripadneho poskodenia a pod.) - kvoli holiacim strojcekom a inym “vrciacim” a vibrujucim veciam sa sice casto volaju cestujuci k batozine, ale len za ucelom vypnutia a zabezpecenia proti pripadnemu opatovnemu zapnutiu…

kacusik69
7. aug 2024

Checked-in baggage: in equipment ✅ spares ❌

katarinaba
7. aug 2024

@kacusik69 vychadzala som z info, ktore ma letisko na svojej stranke.

autor
7. aug 2024

@kacusik69 dakujem 🙂