Na pláži s bábätkom

ppippi
18. jún 2014

ahojte,

tento rok ideme s malou prvy krat k moru - bude tam mat 5 mesiacov, cize este nebude sediet, chcela by som sa spytat ako ste pri mori riesili taketo deticky - v com ste ich mali? len lezali na deke? alebo boli v tom polohovacom/hojdajucom lehatku? a tiez ste ich mali v tom plazovom stane? ci len pod slnecnikom? ideme do chorvatska, kde bude kamienkova plaz, no mala by tam byt aj trava a stromy.. dakujem pekne za rady 🙂

katrinka8
18. jún 2014

@ppippi - ahoj, ja mam trosku podobny "problem", my ideme so 4-rocnou a takmer 8-mesacnym, ktory nam akurat asi zacne mozno lozit, no bude to zaujimave 😀 V plazovom stane by som babo nenechavala, je tam neskutocne horuco. Urobi to sice tien, ale nahreje sa to na neskutocne teploty, kde sa neda vydrzat.. Ked sme boli pred 2 rokmi v Chorvatsku s dcerkou, tak sme ho pouzili asi 2x, ale len na odlozenie veci. Nedalo sa tam existovat. Slnecnik je podla mna lepsia volba, ale najlepsia su stromy asi. Babo by som dala na deku, my zoberieme aj maly bazenik so strieskou, aby sme ho zabavili, ked nebude v mori. Obcas budes mat malu v kociari, mozno bude spinkat (deti zvyknu pri mori ovela lepsie a viac spinkat 😀), chvilu sa pohrate na deke, okupete v mori, v bazeniku, mozte sa poprechadzat trochu po plazi... a cez obed asi na plazi nebudete, tak Vam to rychlo utecie 😉 Lehatko je asi zbytocne brat. zaberie vela miesta.

tova
19. jún 2014

urcite pod slnecnik , a drzat na rukach, posadit na svoje kolena, dat lahnut na deku na brucho, chrbat, dones hracky aby mala s cim sa hrat, do vedierka vodu v tom nech si ruky maca, posad ju na breh (samozrejme drz ju) aby vlny prichadzali pod zadok, to sa mojim detompacilo, bude stacit ze je v cudziom prostredi, bude pozerat dookola

ppippi
autor
19. jún 2014

@katrinka8 @tova dakujem pekne 🙂