Na blind do Chorvátska

dominini
9. júl 2016

ahojte baby co myslite s priatelom chceme ist v utorok 13 jula ze ideme na blind do chorvatska a chceme najst ubytko v zadare poprip. vodice.. co myslite je to dobry napad? Bude este nieco volne za normalnu cenu v tejto situacii ked idu vsetci do chorvatska??? ☹

rica1
9. júl 2016

@dominini ak idete len vy dvaja s priatelom tak si myslím že by nemusel byť problém, zrovna dnes sme volali s našim kolegom čo šiel do chorvatska s manželkou a dvoma detmi a že akurát zohnali ubytko .. ( nemali nič dopredu rezervované a to zas s detmi by som ja len tak nešla bez rezervácie ubytka ... ale tak asi je to možné tiež šli niekam dole ale teraz neviem presne ktorá destinácia ..

dominini
autor
9. júl 2016

@rica1 dakujem za reagovanie. Ano osobne si myslim ze by to mohlo byt ok a tiez s detmi by som na blind nesla, ale stale tam je ta obava ze co ak nezozenieme nic ☹

hettinka
9. júl 2016

my sme vždy našli, boli sme 2x na blind v Sv.Filip i Jakov a 1x vo Vodiciach ... len Vodice sú o dosť drahšie, aj ubytovanie, aj strava v reštauráciách.

zuzulos
9. júl 2016

... Nechcete isť radšej do Talianska? https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/hladame-rodinu-na-dovolenku-do-talianska/
Vodice maju tie betonove móla..

rica1
9. júl 2016

@dominini no my sme mali raz tak že za nami prisla známa alebo teda oni šli mimo nás ale volali nam že su v rovnakej destinácii a veru nezohnali to sme boli na krku.. zhanali do večera a potom neskor šli dole nižšie a tam našli niekde pri sibeniku, tak ako stat sa moze ale myslim si ze dvaja ludia najdu určite, ale nemate zaruku že to bude blizko plaze a z vyhladom na more, ehm alebo ze vtej destinacii ktorej chcete že zrovna priamo npr vo vodiciach ale dedinky popritom určite, to už uvidíte ked tam budete.. ale určite by somd oma nesedela a sla by som

dominini
autor
9. júl 2016

@rica1
@zuzulos
@hettinka dakujem vam baby za info, ja by som rada isla do nejakej rusnejsej casti, vyhlad ma velmi netrapi chcem byt co najviac pri mori a kazdy vecer niekde v meste 🙂

hettinka
9. júl 2016

Tak skús napr. Biograd na Moru, ten je rušnejší ako Sv Filip i jakov ... ale aj tam už je dosť rušno, z roka na rok viac ludí, reštaurácií a predlžujú pláž ... alebo tie Vodice.
My sme bývali vo Vodiciach v časti Blata, kde je blízko aj na pláž, aj do centra.
@dominini

dominini
autor
9. júl 2016

dakujem za radu 👍