Môžem si zobrať alkohol do batožiny do lietadla?

1. júl 2024

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či si môžem zobrať do lietadla do veľkej podpalubnej batožiny alkohol a koľko maximálne? Letíme na Južný Cyprus. Ďakujem

7miriam77
1. júl 2024

Myslím, že žiadne tekutiny nie sú povolené. Môžeš si kúpiť alkohol v duty free, keď prejdete kontrolou

7miriam77
1. júl 2024

Jaaaj, do podpalubnej...pardón zle som prečítala, môžeš, ale neviem koľko...my si vždy niečo berieme, no nie moc, nikdy nebol problem

abbey1
1. júl 2024

Treba pozrieť, čo a koľko dovoľuje krajina, do ktorej cestuješ.

7miriam77
1. júl 2024
dzejn80
1. júl 2024

Do podpalubnej mozes, ale dobre zabal, lebo hadzu na letiskach kufre neskutocne. Raz nam rozbili litrovku fernetu (cestou na dovolenku) a prali sme celu kamoskynu garderobu v malom umyvadle bez zatky 🤭🤭

anjelicek26
1. júl 2024

Bratrancovi takto rozbili dva litre slivovice v kufri, ta vona potom 😅

januska12323
1. júl 2024

Pozri si video čo všetko sa s tými kuframi robí a hneď ťa prejde chuť.

lakebabe
1. júl 2024

Nosíme každú dovolenku domácu slivovicu ale vždy prelievame pred odletom do plastu . Už sme mali toľko krát kufre dobite a špinavé ze si netrúfam. Ale do príručnej nesmies

petamich
1. júl 2024

och po tom co mi doslova explodovala flasa vina v kufri a mala som vsade sklo o velkosti snehovych vlociek, ma to uz radsej preslo 😂 alebo teda minimalne prelievame do plastovych flias (tvrdy alkohol, nie to vino)

autor
1. júl 2024

@lakebabe neznehodnocuje sa alkohol v plastových fľašiach? Prípadne neuvolnuje sa niečo škodlivé z fliaš do alkoholu?

cacianka
1. júl 2024

Na tých pár dní určite nie

lakebabe
1. júl 2024

Na tu tyzdnovu dovolenku nestresuj. Mame slivovicu našu domácu poctivý odchov, co my s mužom dávame kazdy rok páliť, ale pred dovolenkou prelejeme liter do plastu prežijeme to aj my aj slivka 😄 viac sa mimo Schanghen ani nesmie vyvážať. Kedysi sme brali v skle, ale robilo to váhu zbytočne v kufri a nehody boli takže už nie. Nič sa jej za tých pár dní nestane