Mini dovolenka Slovensko

petra_ba
7. aug 2018

ahojte, mam prozbu chystame sa s manzelom a dvoma malymi detmi (4r, 9m) na konci agusta este na kratku dovcu tak 4 dni v ramci SR max Madarska , sme z Ba a deti vydrzia cca 3 hodky v aute potom uz nastava inferno:D. Neviem co vybrat za rozumnu cenu, boli sme uz pri bytci na chate , vo V.Mederi tento rok na take vikendy. poprosim tipy , kde sa vam pacilo s detmi, bolo co vidiet, dakujem,

jana_eyre
7. aug 2018

@petra_ba nam sa paci vsade 😁 ale napr.minuly rok sme z rodinnych dovodov museli mat tiez taku mini dovolenku a boli sme v zuberci par dni.. ubytovani sme boli v "drevenice zuberec"..

pre deti idealne, bolo tam kde chodit, zvieratka vsade okolo, v areali ihrisko, potok a ubytko krasne.. chceli sme tam ist aj tento rok, ale ideme do tatier nakoniec..

u2jana
7. aug 2018

@petra_ba Hotel sitno, Hotel Chopok

dankabetka
7. aug 2018

Ahoj , citam, ze chcete Slov. alebo Madar. , ale ak nahodou by nevadilo Cesko, tak my sme sa teraz vratili z tade, byvali sme v Otrokoviciach, vylety do okolia sme mali do Kromeriza (kvetna zahrada, arcibiskupskeho zamku + zahrady, zrkadlove bludisko) , hrad Buchlovice, hrad Malenovice, zoo zlin a zamok Lesna , skanzem a ziva voda modra, ked zacalo toto peklicko, tak sme sa kupali v jazere v Otrokoviciach. Je to cca 1,5-2 hodky od Ba mimo dialnic, tak moj typ 🙂

petra_ba
autor
7. aug 2018

Dakujem za tipy idem to popozerat na nete🙂

sasunka
7. aug 2018

@petra_ba Ahoj, my sme tiez z BA a prave sme na takomto vylete v Liptovskom Jane - cesta z BA do 3 hodin, penzion UNA - ma vonku zahradku s ihriskom kde sa 3 a pol rocna hra kym donesu jedlo, v okoli moznosti prechadzok, pozicovna bikov, skvele kupalisko. Je to nedaleko Liptovskeho dvora ktory je super ale cenovo pre nas bol drahy.

dadka_bb
7. aug 2018

a bojnice? zoo,hrad,kupalisko. mesto ma charizmu 😊

ivanapetrasova
7. aug 2018

Liptov. Villa betula napríklad. My sa tam už 3 roky vraciame, vždy na 3-4 dni.

katallinka
7. aug 2018

Wellnes Hotel Družba v Jasnej, priamo pod Chopkom. Pre deti uzas 🙂 vo vnutri je detsky kutik, na prizemí velka kids area kde sa robia animacie pre deti- divadlo, kuzelnik, su tam stoly na kreslenie, pinpongove stoly a pod., vonku je velke detske ihrisko, a co bolo pre nas plus je uzasny plavecky bazen a oddelena detska zona s 3 bazenmi 🙂 a k tomu aj mensi vonkajsi bazen. Strava vyborna, neverim, ze si niekto nevyberie. My sme tam boli uz 2 rok a buduci ideme znova. Odtial sa daju podnikat vylety ako motylia zahrada- zoo kontakt, villa betula, pekna a nenarocna je aj prechadzka po Vrbickom plese, Ovečkoland. A ak ste otvorený aj turistike, tak Kvačianska a Prosiecka dolina 🙂. Snad som troska pomohla 🙂

zafir01
7. aug 2018

@petra_ba my sme boli tieto prazdniny v tatrach ( smokovec-tricklandia , nejake mensie tury + kupanie sa ) potom v podhajskej a vylety po okoli ( Levice-Atlantis science center, ostrihom , sturovo ) a nedavno som sa vratila z Bojnic ( kupalisko chalmova, zamok, zoo, muzeum praveku a nocna prehliadka s horiacimi faklami, tiez je tam sukromne muzeum veteranov, ale tam poblizku sme uz nestihli ) .... minuly rok predlzeny vikend na Liptove napr ( ubytovanie liptovske zruby ) navsteva chopklu, tatralandia, jazdy na bugyniach, bobove drahy , kontaktna zoo .....
alebo okolie banskej stiavnice, a navseva bani, je pekny zazitok .

staci silen vybrat rozpocet a priority,

povuma
7. aug 2018

My sme boli Spišský hrad, Levoča, Belianska jaskyňa, kúpele Lúčky...bobová dráha Pavčina Lehota, Demänovská jaskyňa

povuma
7. aug 2018

Aj Turiec je pekný, Valčianska dolina, Gaderska dolina so zrúcaniny hradu, skanzen, aquapark turc. Teplice,

drobcek26l
7. aug 2018

Daj si cez zlavoking Hotel Dixon v BB ma vlastne kupalisko vedľa seba je tam kryty teplý bazén pre male detičky. My sme boli pred týždňom a moji drobci 5r a 9 mesačná si to teda užili. V cene mas polpenziu takze nemusíš variť a v BB je stále co pozerať.

tatianaba
7. aug 2018

Penzion U Michala,Zuberec. Je tam krasne a cena je velmi fajn. Majitelia su skveli. Jedlo naozaj chutne. Skuste. 🙂