Miláno alebo Paríž cez Veľkú noc

22. feb 2023

Caute, rozmyslam nad 2 nocami v miláne alebo parizi, pariz by bol cca o 200 eur drahsi co sa tyka leteniek ale zas ma viac láka práve paríž. Do milána by bol zas lepší aj spoj. Aké máte vy dojmy z Milána?

Vdaka

lusyyy36
22. feb 2023

V Milan bolo super, ale bola som tam už asi 11 rokov dozadu

janinah
22. feb 2023

Len dve noci v Parížai je pramálo,to radšej Miláno a Paríž nabudúce a na viac dní.

kiwi3
22. feb 2023

tiez si myslim, ze na pariz dost malo. keby ste napr. chceli ist pozriet do louvru, tak uz len to je na cely den.

autor
22. feb 2023

okej tak milano, navyse je tam zapas ac milan vtedy ktory by som teoreticky stihol

zuzanka.zuzu
22. feb 2023

v milane nic nie je, boli sme 2 noci a mne by stacilo rano priletiet, popozerat, pofotit, napapat a letiet domov 😀 v parizi som zila a tam je 2 roky malo, za 2 noci si mozes urobit zly usudok lebo budete v strese, nic poriadne neuvidite, pariz je nadherny

kornelies
22. feb 2023

Jednoznacne Milano, 2 dni budu bohato stacit. Poslednu veceru si nepozries, ta je vybookovana skoro rok dopredu.

viera27
22. feb 2023

Milano je strasna nuda,to bol jeden z nasich najhorsich vyletov. A na Pariz dva dni malo. Paradny je taky Edinburgh napriklad,jedno z najkrajsich miest a dobre spojenie. Alebo Malaga,Lisabon,Barcelona je uplne paradna. No proste kopec inych miest ako Milano. Aj ked na druhej strane ak tam bude zapas,aspon jeden den zabijete.

autor
22. feb 2023

prvy den prilet o 1 o pol 4 zapas a druhy den napriklad vecer divadlo alebo láka aj ta plavba kanalmi, otazne je pocasie april no

alesia
22. feb 2023

na Milano nam bohato stacil jeden den :D tam naozaj nie je nic moc co pozerat, my sme boli sklamani, nastastie sme to mali len zastavku na ceste po Taliansku

marci77
24. feb 2023

Nam sa velmi pacilo v Prahe, prave sme sa vratili, tam je tolko atrakcii, na kazdom rohu nieco vyskoci a to sme zdaleka nestihli navstivit vsetko, aj na gastroturistiku by som isla iba tam

ale ako pisu baby vyssie, teraz z tych 2 moznosti by som isla do Milana a potom niekedy na dlhsi cas do Pariza

ma77
24. feb 2023

@marci77 Praha je nádherna boli sme tam asi 4krat na 3dni a stale ma to tam láka ,stale mam pocit že som nevidela všetko v juni chceme skočit zas už teraz sa tešim 🙂

ghostsgirl
24. feb 2023

Ja celkovo nechapem ten vseobecny nazor, ze v Milane nic nie je a staci jeden den. Akoze podla mna to je uzasne mesto a za jeden den sa neda stihnut takmer nic. Ale hej, ked su cestovatelia typu odfotit sa na socialne siete pri najznamejsej pamiatke mesta a ostatne nemainstreamove ma nezaujima, tak potom ok :D teraz k veci, asi by som na tvojom mieste zvolila Milano, predsa len sa lepsie po meste pohybuje a nie su take velke vzdialenosti medzi atrakciami ako v Parizi, takze usetria cas a uvidis viac

sundew
24. feb 2023

@ghostsgirl presne tak, v milane je toho kopa vidiet, mna zas neohúril Paríž,vsade smrad a spina. Do oboch miest chodim pravidelne

marci77
24. feb 2023

@ma77
ano, aj my sme si povedali, ze este musime prist v lete do Prahy
mali sme super ubytko v uplnom centre, vsade peso sa dalo .....len nemysleli sme si, ze aj teraz vo februari tam bude tolko turistov, velmi vela talianov, asi mali tiez nejake prazdniny
syn chcel ist velmi na Zizkovsku vez (praha tower) a vozit sa metrom, tak sme mu to chceli splnit, popri tom vsetky ostatne atrakcie, vyhlad zo staromestkej radnice pri orloji je prekrasny

a ta strava, vow, chcela by som sa tam aspon na rok prestahovat, aby sme stihli vsetko otestovat😂😂

ma77
24. feb 2023

@marci77 Tych turistov tam je cely rok v kuse plno ludi ja toto velmi nemusim žit by som tam nechcela ale na vylet ano ubytko neriešim žije mi tam dcera takže 2 jednom krasny výlet a krásne chvíle s dcerou😉

sovica
24. feb 2023

@marci77 To ubytko v centre prezradíš? Lebo sa tiež chystáme. A dalo sa tam aj zaparkovať?

marci77
24. feb 2023

@sovica
poslala som spravu do IP

maminajanka
29. mar 2023

@sundew my by sme chceli ísť teraz na Veľkú noc do Milána, mohla by som poprosit nejaké odporúčania, čo sa oplatí vidieť aby si to užili aj 14 a12rocne deti. Ďakujem

marci77
29. mar 2023
maminajanka
6. apr 2023

Cez akú stránku ste si kupovali vstupenky na zápas? A bola potrebná karta klubu?