Menštruácia počas dovolenky

26. júl 2023

Ahojte baby.
Už pred dvoma dňami som mala dostať mesiačiky. Nič sa nedostavilo ani ma prsia nebolia, ani kríže, nič proste....
Celý čas asi od februára mi vychádzali mesiačiky presne na dovolenku 4.8.... potom dakedy v máji sa to tak posunulo, že som ich mala dostať teraz, tak som bola celá natešená. No žiaľ už je to druhý deň a ja ich nemám, ani žiadne PMS nemám.
Ja normálne som zúfalá, lebo budúci týždeň v piatok letíme na dovolenku k moru a s mojím šťastím prídu vtedy.
Nevie niekto nejaké rady, ako ich privolať, vyvolať alebo dačo spraviť aby prišli teraz na čas? Inokedy by som bola rada, že ich nemám ale teraz by som možno od šťastia plakala keby prišli teraz🙈😂😂

85miska
26. júl 2023

Daj si každý deň pohár dva červeného suchého vina. Mne to zabralo

lia2022
26. júl 2023

Červené víno a horúca vaňa.

zuzidr
26. júl 2023

mne nepomohlo nič, kedže to mávam presne ako hodiny na deň...dostala som druhý deň dovolenky a strávila 5dní s raketou a vložkami....čo narobíš, je to súčasť života...

domiklik
26. júl 2023

Gynekológ ti s týmto určite pomôže

simsalabim
26. júl 2023

Do batoziny pribal pre istotu menstruacne plavky 👍Perties posiela okamzite.
A samozrejme, menstr. poharik je top.

sandrasstini
26. júl 2023

Ja to mam vzdy tak. Na dovlenku ci daky vacsi vylet sa mi normalne aj posunie cyklus ale len 2-3 dni hore dole aby naschval prisli na dovolenku.
Mne pomohla horuca vana ale fakt ze horuca voda 3 dni za sebou, sex. Ale nie je to zaruka uspechu.
Gyn ti moze dat vyvolavacku ale ani to nie je zaruka, su aj lieky na oddialnie no, ale mozes mat potom rozhadzany cyklus, su to hormony vsetko

tamvtme
26. júl 2023

mozes skusit tu horucu vanu, cerevene vino...mne to obcas zabralo, obcas nie....naposledy ked sme boli na dovolenke, tak som to dostala presne v den odletu a ako naschval to bolo asi to najdlhsie a najsilnejsie krvacanie za posledne roky :D ale zvladla som to, aj ked som musela dokupovat extra predrazene tampony v hotelovom obchodiku :D

hladamematku
26. júl 2023

ja neviem, hm menstruacia nie je choroba?

cimage
26. júl 2023

Ja kojim a menzes som mala 2x do roka. Isli sme na dovolenku a v den odchodu som dostala, dobre nacasovane 🤦🏽‍♀️. Po ceste sme sa stavili v obchode, nakupila som vybavenie a bolo.

kitycat
26. júl 2023

Akoze to je taky problem ist na gyndu a poziadat o daco na posunutie kramov?
Davno si to mohla riesit, vsak nemas 14 rokov... aj ked podla prispevku

whatever1
31. júl 2023

Urob si test.