Máte skúsenosti s Trogirom v Chorvátsku?

veralka
13. apr 2011

TROGIR hotel-depandance MEDENA Croatia. Chystáme sa cez leto dovolenkovať v tomto letovisku .Poprosím o vaše názory ,postrehy,ohľadom ubytka,stravovania,pláže ,výletov do okolia.
Mám 2 ročné dvojičky a zaujímal by ma aj prístup do
vody,vhodný alebo nevhodný výber?

kaja73
14. apr 2011

V Trogire v depandancoch sme boli pred cca 5 rokmi.Prostredie je pekne,vstup do vody pozvolny ale....pred depandancmi nam každu noc vyrevuvala hlasna disco hudba aj do 5 rana,potom bol hodinku klud a už upratovacia čata nabehla do depandancov a bezohladne po sebe vykrikovali.Cez den opat zapli repraky a hučalo to vlastne cely den.To už teraz možno nie je,ale my sme tym mali pokazenu fakt celu dovolenku.Potom ,čo sa mi nepačilo,bolo,že v ramci stravovania,bolo sice ovocie,ale musela si ho zjest na mieste v jedalni-ani nahryznute nedovolili zobrat a tym padom sme ho takmer nejedli-nik po večeri hned nevladal.Vsade inde kde sme boli,aj ked sa tiež nesmelo vynašat,mohli sme zobrat von aspon 1 kus ovocia na hlavu a hlavne nahryznute sme mohli dojest vsade kde sme boli aj vonku.Toto bolo vyslovene trapne.Hlavne ma to sralo kvoli malemu,ten nikdy hned ovocie nechcel,tak ho ani nikdy nejedol.Tiež bolo vždy v jedalni narvane a ked clovek stal nad niekym, kto dojedal ovocie,ktore mohol zjest aj vonku,tak to bolo na porazenie.Izby boli niektore normalne,primerane cene,ale niektore, čo som zhliadla zvonku boli hrozne.Kupelky boli slabsie asi v každej izbe-podla slov ludi s ktorymi sme sa o tom bavili-hrdza,plesen.Hotelove izby su asi v lepšom stave.Ak si odmyslim ten hluk a nemožnost vyniest ani jeden kus nahryznuteho ovocia,tak by bolo dobre.Ale viac by som tam už určite nesla.Tieto veci, čo sa nam nepačili sa vsak už možno zmenili a dane problemy už možno nie su.

mona333
18. apr 2011

My chodime do Trogiru kazdy rok, ale do apartmanu a nie do medeny. No kamoska bola s rodinou v Medene pred 2 rokmi a boli sme ju tam pozriet ale ja som bola sklamana. Izby v ktorych boli oni boli male a na mna posobili dost deprimujuco a tmavo. Kupelna bola taka mala, ze tam vosiel maximalne jeden clovek a do tej vane by som nevosla, sprchovacie kuty chybali. Budova s jedalnou bola vzdialena od ich izieb niekolko minut pesej chodze. Vraj stravu mali vybornu. Celkovo ide o stare ubytovacie zariadenie.
Moj celkovy dojem je, ze tolko penazi by som za taketo ubytovanie nevysolila.
Oni boli 4 dospele osoby, my chodime 4 dospele osoby + 1 dieta autom a varime si samy a vyslo nas to na rovnako, mozno nas este trocha lacnejsie.

ludka77
8. máj 2012

Niekto ďalší sa nenájde?? Ideme na blint tak ubytovanie ani tak neriešim, ale zaujímalo by ma more, či je tam vhodná pláž pre deti (malá bude mať vtedy 3roky) Dik

martinake
2. jan 2013

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Tohto roku by sme chceli isť na dovolenku, oblasť Trogir. To pobrežie je také členité, je tam veľa možností. Tak prosím o každú radu. Rada by som šla na nejaké odporučania, aby sme sa rozhodli správne. Aby pláž bola pekná, tiež uvítam aj každý tip na apartman, poprípade kontakt. Dakujem. Sama mam veľa skúsenosti s Chorvátskom tak rada poradím.

dudka77
25. jan 2013

Ahojte, no tak aj by som potrebovala poradiť. Tiež sa rozhodujem nad Medenou ale išla by som do toho renovovaného apartmánu, zaujíma ma strava to fakt si človek nemôže zobrať žiadne ovocie? no my ideme 4 dospelé osoby a dve malé deti takže potrebujeme aj väčší apartmán. Minulý rok sme boli na Istrii a tam bolo super, len mi tam chýbala ešte jedna spálňa nakoľko sme mali všetko natlačené v obývačke kde sme aj spali. Ak máte nejaké skúsenosti prosím poradťe mi. Ďakujem

janik74
27. máj 2013

Dobrý deň.. hmm máme otázku,,ideme po prvý krát na dovolenku do Chorvátska v polovici júla 2013.. Vybrali sme si Mesto Trigor ubytovanie v DEPANDASOCH Medena čo sú pod hotelom.. Kto má prosím reálnu skúsenosť zo službami a ubytovaním v nich,zobrali sme polpenziu.. Rozhodovali sme sa ináč medzi mestom Vodice a tento Trigor.. Dakujeme vopred za nejaké odpovede a info.. 😎

kokaloka
2. aug 2013

Dobrý deň, my sme boli v Trogire v hoteli Medena tento rok v polovici júla. V podstate s vami súhlasím, starší hotel aj zariadenie na izbách. Z balkona príjemný výhlad. V celom hoteli je free wifi. Izby majú klimu ale aj ked bolo vonku strasne teplo, nepotrebovali sme ju na izbách. Trochu mi chýbala chladnička. Strava - hlavne večere, bola velmi chutná a bolo jej veľa. Na pláž sa ide chodníčkom dolu cez píniový les. Pláž je kamienková, more doobeda príjemné ale poobede začnú vlny a trochu sa ochladí. Pri mori veľa bufetov kde sa dá naobedovať (keď mate polpenziu), za v pohode ceny. Naša 1 ročná dcéra isla do vody hlavne doobeda, potom bola na nu asi chladna. Ale uhrala sa s kamienkami. Za 15 kun (asi 2 eurá) na osobu sa da ist lodkou do Trogiru, asi 15 min. Odporúčam, prekrásne historické mesto. Za tie peniaze to bola velmi dobrá dovolenka. Vela slovákov, pripadala som si ako doma 🙂 Niekomu to staci, niekto je náročnejsí..Ja by som tam kludne isla aj nabuduce.

mesarosova
6. mar 2015

Dobry den, ideme toto leto do Trogiru s dvoma malymi detmi. Chcela by som sa spytat, ci su na plazach alebo v centre mesta nejake atrakcie pre deti - kolotoce, preliezky, trampoliny, atd. Dakujem za info

stankovica
5. júl 2016

Dobrý deň, bol už v tomto roku niekto v depandance Medena v Trogire? My ideme 2 dospelý a 2 deti /už staršie nad 10 rokov/ v polovici júla. Trochu sa obávam, podľa toho čo som na fórach už čítala. Privítala by som nejaké hodnotenie z tejto, alebo minulej sezóny. Ďakujem všetkým .

smejo111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evellinka27
20. mar 2017

@martinake dobry den vedeli by ste mi dat nejakydobry tip na dovolenku vChorvatsku?mesto,popripade apartman v blizkosti plaze s terasou s vyhladom na more...budem vdacna za kazdu radu☺