Máte odskúšané miesto na letnú dovolenku s 2 ročnými deťmi?

radecica
29. feb 2012

Hľadáme nejakú chatu na Slovensku, kde by sme si varili sami, 2 rodiny s 2-ročnými krpcami, dalo by sa chodiť na turistiku - s dieťaťom v "batohu" alebo v kočíku, ubytovanie aby bolo bezpečné pre také malé deti... Sme z Bratislavy, nemuselo by to byť na veľmi dlhé cestovanie, aby nám decká uši neobjedli v aute 😀, ale mohli by tam byť lesy a čerstvejší vzduch ako v meste...nájde sa také miesto?

zazalienka
29. feb 2012

ahoj, my ideme tuto ľa na Terchovú na Veľkú noc... tak som zvedavá, 2 rodiny a spolu 4 deti🙂
http://pokec.azet.sk/dzeny21/fotoalbumy#/dzeny2...

czechzuzanaba
29. feb 2012

Kdyby jsi chtela, dam ti kontakt na ubytko blizko Roznova p. Radhostem, je to hned kousek za hranicemi Slovenska v Cechach. Byli jsme tam loni a bylo super. Je to domek, kde jsou dva byty, kazdy ma svou kuchyn i soc. zarizeni, pro dve rodinky idealni. Venku hned pred tim domeckem trava, piskoviste a skluzavka. No a taky tam bylo perfektni kryte posezeni venku s krbem, kam dosahl signal z vysilacek, kdyz deti vevnitr spaly :D Prostredi super, blizko byl skanzen, Radhost, tam se da vyjet i s kocarkem. No a taky je tam blizko takove zabavne centrum s trampolinama a tak. A jasnacka lesy a prochazky. Super byla i cena. Nam se tam libilo moc.

tatiana7
1. mar 2012

Ahojte, mozno vas zaujme ponuka nasich zazitkovych rodinnych vikendov s plavanim deticiek, s mnozstvom rozpravkovych bytosti, lesnych hier a pod. Najblizsie velka noc a v maji zvieracia farma.Blizsie pozrite moj profil profesionala alebo rodinnevikendysk, pekny den

oskvarka
1. mar 2012

skus popozerat nejake pobyti na zlavy sme sk... tam ich byva vela aj vyborne ceny uz som tak bola 2 krat sice deti nemam ale teda ceny velmi dobre sa daju natrafit a tam vzdy aj pisu ake aktivity su v okoli... a samozrejme ponukaju aj apartmanovych ubytovani vela... inak taka terchova je fakt pekna a ani turisticke naroky niesu nejake extremne...ale je tam aj kopec pobytov v tatrach... http://zlavy.sme.sk/vsetky/pobyty