Mám ísť sama do Turecka s 5 ročným synom?

josephine77
12. aug 2014

Ahojte. Mám dilemu ísť či neísť sama na dovolenku do Turecka na 8 dní s 5 ročným synom? Ja osobne sa nejak neobávam, ak by ste sa ozvali maminky čo ste takto boli aké to malo nevýhody...Manžel s nami nemôže ísť, ani žiadny príbuzní či priateľka? Ďakujem

bonaqa2013
12. aug 2014

Ak ideš cez cestovku, tak žiadny problém v tom nevidím.
Ak máš obavy, tak si vyber niečo bližšie. Taliansko, Chorvátsko. Susedia boli so 4 roč. dievčatkom a nevedeli si vynachváliť

suezee
12. aug 2014

Odmalicka cestujem s dcerou sama a nikdy nebol ziaden priblem. Treba si vybrat hotel kde su atrakcie pre deti a suoer si to uzijete🙂

tenerifka
12. aug 2014

@josephine77 Nenechaj si ujst prilezitost, dovolenku si uzijete aj sami so synom, ja som takto bezne chodievala, ked bola dcera mala

josephine77
autor
12. aug 2014

Turecko máme vyskúšané už minulý rok a boli sme veľmi spokojný. Samozrejme že volím dovolenku cez cestovku takže tam bude spoľah na delegáta a možno menší problém by som videla v jazykovej bariére, lebo ja hovorím plynule francúzsky ale tam sa touto rečou nedohodnem.

katy1979
12. aug 2014

nemas sa coho bat. ja by som to riskla aj s dvomi detmi. A s jednym uplne v pohode. Uzijete si spolu, oddychnete takze do toho

zoja
12. aug 2014

@josephine77 jednoznacne, ja chodim sama s malym, ked manzel nemoze a Turecko je na to ako stvorene, hlavne vybrat dobry hotel , v blizkosti letiska s vhodnou plazou a bude Vam super🙂

bombonka
12. aug 2014

určite choď !!!! ja chodím väčšinou sama s malou od jej 4 rokov,keď muž nemôže

josephine77
autor
12. aug 2014

http://hotel.invia.sk/turecko/alanya/eftalia-sp... baby dovolenka kúpena letíme 20.8.

luciannka83
12. aug 2014

ja by som sama s deckom nešla,...

tanika
12. aug 2014

Ja osobne odporúčam aj ísť sama a odporúčam hotel Evren Beach resort / Hydrotour/ menší resort všetko po ruke dieťa sa nemá kde stratiť , slov.animácie klub markíza mám osobnú skúsenosť ideme tam po tretí krát s deťmi pá Táňa

josephine77
autor
12. aug 2014

@luciannka83 a preco ake nevyhody v tom vidis?