Malta verzus Cyprus

cmuk111
10. máj 2022

Ahojte neviem sa rozhodnúť kám isť na dovolenku. Malta či Ciprus? Neviete mi poradiť.

7lenka11
10. máj 2022

my sme boli na Malte a spokojnosť.. akurát by som tam nešla uprostred leta, keď sú neznesiteľné horúčavy... trochu nevýhodou je, že pláže nie sú nič extra.. ale nám to nevadilo, lebo sme boli na aktívnej dovolenke a každý deň sme mali nejaký program, nepotrebovali sme ležať len pri mori.. reálne sme na pláži boli 2x za 6 dní.. inak výlety alebo bazén pri hoteli.. s Cyprom skúsenosť nemám, no pred 3 rokmi tam bola kolegyňa a spomínala, že to tam bolo dosť drahé a more je strašne plytké

k0l0b3zka
10. máj 2022

Cyprus je top. Idealne ale pozicat si auto nech mozes kazdy den travit cas inde. Je tam vela peknych plazi, hlavne na Juhu. Sediet v jednom hoteli na jednej plazi je fail.

cmuk111
autor
10. máj 2022

@k0l0b3zka ďakujem

cmuk111
autor
10. máj 2022

@7lenka11 ďakujem

lesik
10. máj 2022

Ahoj.Malta na pláže je chudobnejšia,ale čo sa týka aktívneho oddychu je zasa super na pamiatky a spoznávania krajiny.Cyprus si moja kolegyňa nevie vynachváliť,chodí tam každý rok.Asi záleží od priority čo uprednostňuješ.

evapistovic
10. máj 2022

Bola som na Malte, je to nádherná krajina. Plno pamiatok, pamätihodností. Historické centrum. Čo sa týka mora, je tu plno medúz. Pláže nie sú také krásne piesočnaté. Naopak, my sme mali dosť kameňov. Počasie horúce, aj v septembri sa dá v pohode kúpať. Čiže ako poznávací výlet určite Malta, ak oddych pri mori - tak voľte Cyprus.

gumkac19
10. máj 2022

@cmuk111 bola som aj aj
Na malte dokonca 2x a opäť sa chystáme
Na Cypre 1x a stačilo je tam nuda Malta je oveľa zaujímavejšia