Malorka v máji

brulka1
29. jan 2023

Ahojte, máte skúsenosti s dovolenkou na Malorke v máji, prípadne na prelome mája a júna. Myslím teplotu vody a počasie.

liz_lemon
29. jan 2023

voda nebude velmi tepla, ale zavisi, ako kto znesie

petamich
29. jan 2023

tak v maji sme tam napr. boli na Ironmana v Alcudii a plavalo sa v neoprenoch 🙂 tolko k teplote vody, pocasie prijemne, vecer chladno ale voda brr ja som do nej nevliezla, radsej by som to k tomu junu potlacila, v juni som tam bola viackrat a tiez este nebola najteplejsia ale dalo sa to prezit

cyberk
29. jan 2023

Ak ste otuzilci ano :D mne bola zima v mori aj v auguste, ale to sme boli v Andaluzii 🤣

tenerifka
29. jan 2023

@brulka1 bola som zaciatkom juna na Ibize a Formentere, je to o trochu juznejsie ako Mallorca, a teda sezona bola uz v plnom prude a ludia sa normalne kupali, aj ja, ale iba tak trosku, aby sa nepovedalo, more bolo este chladne

taminka1986
29. jan 2023

@brulka1 ja chodim spanielsko vzdy zac.juna Costa Brava a tam teda more studene,myslim ze na Malorke to nebude inak,ale zalezi kto ako znesie. Mam to tam proste rada v tom mesiaci ani vela ludi este nieje a chodime za rodinou tak more nie je az take podstatne.

onedaynick
29. jan 2023

@cyberk hej, ale tam to je kvoli prudom z oceanu, a auguste v Malage som sla do vody na 10 minut

lucik194
29. jan 2023

bola som minuly rok na mallorce v maji (treti majovy tyzden), "bolo leto", 25-28 st v palme, kupala som sa v pohode...

teplota vody bude zavisiet od toho ake bude pocasie predtym ked pojdete.

treba pozerat aemet.es to je meteorologicka sluzba v španielsku, mas tam aj teplotu vody....
ja majovu teplotu som v pohode zniesla, deti by tiez zniesli, studena nebola,ale fakt bolo teplo....

benit
29. jan 2023

Ziacka chodi na kanarske kupali sa este v oktobri a oni suu schopni aj cez velku noc. Je to o tebe aku teplotu potrebujes.
My sme chodili na malorcu v sezone a to bola parada, voda teplucka akurat pre mna, 27stupnov.

tenerifka
29. jan 2023

@benit porovnavat v ramci zemepisnej polohy Kanarske a Mallorcu je ako porovnat Helsinki a Siciliu....
Na Kanraskych mas v januari more rovnakej teploty ako v maji na Mallorce

srferreira
29. jan 2023

Minuly rok sme boli presne to obdobie ako pises. Voda, pocasie super 👍

oliviabb
29. jan 2023

bola som cca pred 3 rokmi zaciatkom juna. Tam uz nikdy viac, teplota vzduchu 22 stupnov, do vody som vosla asi 2x na malu chvilu,ze ked uz som tam. Pre mna dovolenka pokazena, kedze som sa chcela hlavne kupat a uzivat slnko. Paradox, tu vtedy na SK boli 30-tky a tam mi bola zima

diannas
1. feb 2023

@brulka1 my pôjdeme tiež začiatkom júna tento rok tak som zvedavá na odpovede. Počula som že more je studenšie...