Malorka s deťmi bez cestovky

nikolette75
21. júl 2017

Mamky, ktore ste uz boli na Malorke s detmi, dajte tipy co absolvovat zo skoro 2 rocnym chlapcom a 4 rocnou dcerou. Auto si poziciavat nebudeme, len tak zo 2-3 tipy na vylet. Ano jj mam precitany cely google, ale skor by ma zaujimali realne skusenosti mamiciek. To ospevovane Safari napr. oplati sa? Mozno by sa hodili aj nejake tipy atd..... Budeme len na 1 mieste S'Illot 9 dni. Dakujem pekne

katkapalo1
22. júl 2017

@nikolette75 aj my ideme budúci týždeň d 19 mesačným tak budem rada ak aspoň pri mori vydrží. Pri nas výlety nehrozia 🙂 nikde neposedi tak dúfam že aspoň voda ho zaujme 🙂

pancake
21. okt 2019

chcem sa spýtať či ste niektorá boli bez cestovky na malorke, alebo menorke alebo ibize.

katkapalo1
21. okt 2019

@pancake ahoj my sme boli na Mallorce s malým keď mal 1.5roka. Boli sme bez cestovy. Letenky sme si kúpili cez Ryanair z BA leteli do Palmy ale vtedy tam žila moja sestra ktorá nám za rezervovala apartmán. Boli sme blízko mora auto sme nepotrebovali, všetko sme mali po ruke aj veľký supermarket. Inak boli sme v oblasti Sa Coma more kraaaasne dlho nízka voda piesok čistý. Veľká spokojnosť. Keby ze tam ešte sestra je tak ideme znova ale cez cestovku asi nie strašne veľa si pýtajú za Mallorcu.

pancake
22. okt 2019

ja som bola tento rok s detmi a mužom, len som sa chcela spýtať na ubytovanie, kde ste presne boli a koľko stálo. hľadám inšpirácie niekde inde

katkapalo1
22. okt 2019

@pancake no tak v cene neporadím keďže sme mali apartmán vybavený po známosti. Oblasť Sa Coma super