Mallorca - dovolenka s deťmi

mapp
23. jan 2023

Ahojte. Chystame sa na dovolenku na Mallorcu. Chceme ist mimo prazdnin anglicanov a nemcov (kvoli ich party atd.), chceme ist v “kludnom” obdobi tj zaciatok oktobra. Pripadne odporucte obdobie kedy je to tam v ramci moznosti kludne a zaroven este stale prijemne teplo. Tiez sa chcem opytat na casti mallorky ktore odporucate a tiez na nejaky kids friendly hotel idealne na plazi alebo blizko plaze. Za kazde vase odporucanie budem vdacna 🍀

pondelok01
23. jan 2023

My sme boli v septembri v Cala D’Or, hotel Prinsotel Alba. Velmi kid friendly, boli sme s 2 rocnou. Rovno pred izbou sme mali detsky plytky bazen s atrakciami a hrackami, ja som si citala pod palmou na lehatku,a ona sa pri mne plackala. Pre starsie deti mali aj nejaky animacny program, bolo tam dost vela deti, na ranajkach sa mi zdalo, ze aspon polovica hosti je s detmi. Kusok od hotela bola krasna plaz, opacnym smerom motokary pre deti, trampoliny, nejake kolotoce. Dalo sa najst aj detske ihrisko s hojdackami.

surama
23. jan 2023

@mapp Boli sme na prelome juna jula a ked sme odchadzali, tak az vtedy zacali prichadzat Nemci. Boli sme v Cala Millor a bolo v pohode. Nebolo to este preplnene 🙂

lucik194
23. jan 2023

isla by som v juni alebo v septembri, v oktobri minuly rok bolo fajn, taktiez november, v decembri 15-18st

ake velke deti?

kludné? to mozes aj v najvacsom lete mat, stacia dobri susedia v hoteli a male stredisko....

mapp
autor
23. jan 2023

Dieta bude v tom case 2 rocne.

mapp
autor
23. jan 2023

@lucik194 september to tam su vraj este zurky vo velkom (aspon co sme poculi)

jazula
23. jan 2023

My sme boli v septembri minuly rok, dcerka mala cca 15m. Hotel (Fergus Style Cala Blanca Suites) bol fajn, výborne prispôsobený deťom, mali detský bazén, ihrisko aj poniky 🙂, ale pekná pláž bola tak 15 minút pešo. Transfer z letiska cca 1hod. Hotel sme vybrali, lebo ponúkal rodinnú izbu, tá bola super…uložili sme malú a posedeli sme si ešte v obývačke alebo na terase 🙂. Žiadne žúrky som si nevšimla, len strašne veľa Angličanov s detmi 🙂

kulumulu123
23. jan 2023

@mapp boli sme mesiac 15.9-15.10 ziadny rachot z party a stale super teplo den pred odchodom sme sa kupali a to ja som fakt zmrznuta ked mam vliest do vody... Bolo okolo cca 30'C za mna super bpli sme v cala ratjada. Super je psttosia farma 👍

lucik194
23. jan 2023

@mapp zurky su, ale nie vsade, kebyze sa mam orientovat len podla JPP tak na mallorku nikdy nejdem.... never vsetkemu co Ti kto hovori....

mallorka je pokojna oproti takej Ibize.... vyhnite sa magaluf, palma nova....

fakt to nie je party ostrov.....

familytravel
24. jan 2023

Mallorcu mám prechodenú hore dole, bola som tam služobne aj súkromne veľakrát. Pre rodiny s deťmi zvoľte východné pobrežie, alebo Alcúdiu. Na východnom pobreží najlepšie Sa Coma, Cala Millor...To sú strediská, ktoré sú hlavne pre rodiny s deťmi a majú krásne pláže.
Čo sa týka hotelov - Hipotels hotely sú dobré pre rodiny s deťmi. Ak chcete top služby, tak by som zvolila niektorý z hotelov Iberostar.
V Alcudii je dobrý hotel aj Condesa.

palomka
24. jan 2023

@mapp mne sa veľmi páčilo na Alcudii. Úplne plytké more, piesok a široké pláže. Boli sme len na výlet takže hotel neviem odporučiť.

lucik194
24. jan 2023

@mapp ak bude dieta 2 rocne, tak chodte do Alcudia a okolie.....
more plytke naozaj dlllllho, akuratne je to vacsie mesto, je tam aj viac ludi.....

mapp
autor
25. jan 2023

Super. Tak zatial sa nam pozdava ta Alcudia. Aky ste prosim zvolili transfer z letiska? Auto, autobus, taxi?

eva233
1. apr 2024

@mapp ahoj boli ste na tej Malorke vieš odporučiť rezort/ ubytko/ restiky pripadne aktivity pre deti. Ďakujem ❤️

macka06
22. júl 2024

@familytravel dobrý deň, môžem poprosiť tipy na hotel.. Deti 9,15r aby sme mali aj kvalitné služby.. Niečo na štýl delphin Imperial v Turecku ☺️ Ďakujem

macka06
22. júl 2024

@pondelok01 ahoj, sú tam nejaké atrakcie aj pre 15r...stále chodíme do Turecka a staršia už ani počuť... Chce Španielsko skúsiť, tak niečo na ten štýl by som chcela... Dik

surama
23. júl 2024

@macka06 Mediterraneo Club v Sa come pozri, je nadherny 🙂