Maledivy - hotel, recenzie

Ahojte,
tie, ktoré ste boli na dovolenke na Maledivách, riešili ste cez cestovku - ak áno, cez akú? V akom hoteli ste boli - odporúčate? Ak ste išli mimo CK, hľadali ste si cez booking, alebo..?
Ďakujem za rady a skúsenosti 🙂 🌴🌞🍹

mec321

Priamo cez zahraničné stránky

melanta
19. aug 2022

My chodíme všade "svojpomocne". Hotel pozerám vždy cez booking, potom čeknem recenzie aj na Tripadvisore a objednávam priamo cez hotel. Z vlastnej skúsenosti odporúčam Emerald Maldives resort a Marriott Maldives resort.

19. aug 2022

@melanta Kedy ste, prosím, boli a koľko vás to vyšlo?

lienockamalicka
19. aug 2022

My sme boli cez Satur na Sun Islande, urcite odporucam. Vacsi ostrov to je, nenudite sa, pekne prechadzky, jedlo super… ako by som sa vratila! 🥰 Urcite vyberaj ostrov s vacsim selfom, aby si sa nemusela divat do betonovych vlnolamov 🙂

tenerifka
19. aug 2022

@a_alexandra_a neckermann, tui, nie booking, to mozes v ramci EU....v ziadnom pripade nechod na lokalny ostrov, ale do rezortu, vyberaj mimo Nord male atol, ziadna Kurumba alebo Bandos (to je pri letisku), najlepsie ostrovy su tie, kam sa leti hydrplanom, su dalej od letiska, a vobec ta to nemusi financne zruinovat, takisto je lepsie ist na ostrov, ktory ma svoj reef, nielen lagunu. Na Maldivoch som bola 3-krat (4 ostrovy), financne ok je Filitheyo, bungalovy na strane reefu (superior), aj Coco palm dhuni kolhu (tiez bw na reef strane).

tenerifka
19. aug 2022

cez nemecku agenturu mozes rezervovat rezort, a zvlast kupit letenku napr.cez Qatar airways. Inak v zimnych mesiacoch su ceny dvojnasobne, my chodievame prelom jun/jul a pocasie nam vzdy vyslo

@tenerifka ďakujem veľmi pekne

lula3108
19. aug 2022

@a_alexandra_a my sme boli cez Katku - instagram travelagent_strapilein a teda vychadzalo nam to o 1500 menej ako ked som si pozerala booking. Cize urcite odporucam, je odbornicka na maledivy, sama to tam ma cele prechodene a vie velmi dobre porovnat hoteli aj odporucit pre vas najlepsi. Ja som mala v plane uplne int hotel ako ona poradila a nakoniec sme boli extremne spokojni, velmi sa nam pacilo

michalbottka
5. dec 2022
michalbottka
5. dec 2022

@a_alexandra_a ak s dieťaťom určite cez CK my sme išli cez TUI s AXA poistením, ak na atol dostupný iba hydroplánom, môže sa ti stať, že bud ostaneš na letisku, búrka, vlny, cyklón, alebo naopak hydroplán ti zlyhá, tak ako nám a miseli nás presunúť na iný ostrov, kde sme čakali na nový, naštastie Austrian posunuli let... ak chceš luxus tak určite Four Seasons, alebo Constance Halali, ak potápanie tak by som volil ostrov bez vlnolamov napr. Sandies Bathala