Maďarsko s deťmi

8. mar 2024

Zienky, poradte. Kde v Madarsku sa vam s detmi pacilo a boli ste spokojne?? Viete dat aj link? Uz par dni prechadzam booking, airbnb, ale tie hodnotenia hotelov, to je hroza a strach 🙂 Vdaka!

negymama
8. mar 2024

pacilo sa nam v Tiszakécske , hotel Barack, boli sme ubytovani v areali s novymi apartmanovymi domcekami, Natur apartmens, aj kupalisko bolo dobre, je tam blizko moznost v lete aj na plazove kupalisko na rieke Tisza.

https://barackresort.hu/en/barack-natura-apartm...

negymama
8. mar 2024

v cene ubytovania, pred 3 rokmi to bolo cca 120 eur na noc za 6 ludi! bol aj vstup na kupalisko. Pravda boli sme mimo sezony v zime, ale boli otvorene vnutorne priestory, plus termalne bazeny vonku.

zefyra
8. mar 2024

My sme tento týždeň v Park Inn by Radisson Sárvár, je to hotel priamo u thermal parku,je tu úžasne.

katica06
8. mar 2024

Mám sa najviac páčilo v Hoteli Napsugár vHévizi a v Hoteli Thermal v Zsóri, ale väčšinou uprednostňujeme apartmány, na rozdiel od SVK som sa v hu v ubytovaní nikdy nesklamala, aj keď neboli všetky hodnotenia na 1*

zorkahorka
8. mar 2024

Hotel neporadim, ale oblast - boli sme v niredhaze, v rekreacnej casti soslo a tam je kopec aktivit pre deti i ubytovania. Je tam plazove kupko, jazero s vodnymi bajkmi, zoo, akvapark, muzeum, spievajuca fontana, cyklotrasa... velmi pekne!

kris_tin257
8. mar 2024

https://oxigenhotel.hu/sk/ baby friendly hotel 👍

autor
8. mar 2024

@kris_tin257
@zorkahorka
@katica06
@zefyra
@negymama baby vdaka! Idem zaradom googlit, ako ste pisali. Z toho,co ste tu uviedli som pozerala akurat oxigenhotel, ten vyzrral super podla fotiek ale hodnotenia mal dost zle, xy veci tam bolo vypichnutych, plus to,ze nehovoria anglicky,to ma dost odradilo.

lakebabe
8. mar 2024

Heviz veľa krát hotel Danubius Spa Heviz s all inclusive bolo veľa ľudí s deťmi je tam super, potom Danubius Hotel Bukfurdo Buk tiež all inclusive hotel a naposledy Park inn by Radison Zalakaros resort spa tiež all a milión deti a super

kris_tin257
8. mar 2024

No to anglicky veru nehovoria to bola katastrofa sa dorozumieť 😀 nerozumeli ani "two fanta" s tým že sme ukazovali na rukách 2 😀

autor
8. mar 2024

@kris_tin257 och boze😅. A ako ste sa tam dohovorili,ked ste si isli nieco objednat?

autor
8. mar 2024

@lakebabe kuknem to,vdaka 🙂

lakebabe
8. mar 2024

Daj si stránku travelking chodíme cez nich lepšie ceny ako booking

kris_tin257
8. mar 2024

Na dve objednávky stále čakáme 😂 buď prstom ukázať alebo nič, raz sme chceli v lístku bolo mäso so zeleninou a my sme chceli namiesto zeleniny ryžu... Tak najprv doniesla všetko okolo toho a toto jedlo nepriniesla tak sme šli zas za čašníčkou že kde je to jedlo tak nechápala ukázali sme povedali že chceme ryžu a nakoniec za 20 minút doniesla mäso so zeleninou 😀

talianocka11
16. mar 2024

My sme kupili cez zlavomat pobyt v kolping hotel (blizko Hevizu) a bolo to uplne super rozhodnutie. Izby maju aj “detsku izbu” kde su postele pre deti. Na izbe mikrovlnka, kocik, detska vanicka, nocnik, redukcia na wc, stupienok… V jedalni ohradka kde sa deti mozu hrat kym sa rodicia najedia. Cast s jedlom pre deti. Detske stolicky a podbradniky…Deti po jedle dostali peciatku a potom v detskom kutiku si mohli vybrat odmenu. Animatorky, velky detsky kutik… Wellness rozdelene na tichu zonu ( iba pre dospelych) a potom zona kde boli aj detske bazeniky… Tieto zony su v inych budovach. My sme tam boli s detmi 1,5 a 3 roky. Keby som nechcela spoznat ine miesta, urcite by som sa sem vratila. Personal rozprava madarsky, nemecky a anglicky.

ankare
16. mar 2024

@kris_tin257 bola tam teplucka voda?

ankare
16. mar 2024

Odporúčam v Ostrihome hotel Grand a Portobello

kris_tin257
17. mar 2024

@ankare to áno, boli tam dva detské bazény kde bola voda teplucka (jeden pre dojčatá a batoľatá a druhý pre väčšie deti) a veľký bazén kde bola chladnejšia ale nie studená

terezia323
17. mar 2024

My sa s deťmi stále vraciame do Nyíregyházi
Kúpalisko obrovské, aj vonkajšie aj vnútorne
Mesto pekne a hlavne krásna zoo je tam

ankare
17. mar 2024

@sandra19860 kde sa Vám viac páčilo? Grand je topka pre nas

sandra19860
17. mar 2024

@ankare : Ja som bola s deťmi v Portobello a moji rodičia s deťmi boli na Vianoce / Silvester v Grande a pochvaľovali si.
V Portobello sa mi páčilo 🙂

ankare
17. mar 2024

@sandra19860 my už len tam chodíme, hihi.