Mačky v Turecku

veronikaburt
14. jan 2022

Ahojte maminy, prosim Vas, tie, ktore ste boli na dovolenke v Turecku, mozete mi napisat, ci su v rezortoch macky?? Chapem, ze v mestach, na trhoch a podobne je ich vela, no zaujima ma, ci sa volne pohybuju aj priamo v rezortoch, restauraciach, ci na plazi.. Hlavne ma zaujimaju rezorty pri mestecku Side. Dakujem krasne za odpovede 🙂

radoslava27
14. jan 2022

@veronikaburt Ahoj my sme boli v Side a veru boli aj v hoteli....vsade 🙂

veronikaburt
autor
14. jan 2022

@radoslava27 Ahoj, dakujem za rychlu odpoved 🙂 Mozem sa spytat, v ktorom hoteli ste boli? A boli aj pri/v restauraciach alebo na terasach? A aj na plazi?

luccija
14. jan 2022

@veronikaburt áno bolo veľa mačiek.Preco čoho sa bojíš?

radoslava27
14. jan 2022

@veronikaburt horel sun beach.. no boli aj dole v hoteli, vonku v tej zahrade ...vsade veru 😂

catlyn
14. jan 2022

Ja mam spomienky na macky v Grecku - Rhodos a praveze v Turecku nie (Istanbul ano).

veronikaburt
autor
14. jan 2022

@luccija Ahoj, no ja mam panicku hrozu z maciek... 🙈 Ono sa to tazko vysvetluje, aj chape, bojujem s tym cely zivot, ale proste z nich mam hrozu.. Este ked niekde prejde macka, to mi nevadi, ale ak by ich malo byt viac, ja by som na takom mieste nemohla byt, zial.. Tak dakujem za odpoved 🌷

veronikaburt
autor
14. jan 2022

@catlyn Ahoj Catlyn, prosim Ta a kde v Turecku ste boli, kde tie macky neboli? Dakujem krasne za odpoved 🌷

sense
14. jan 2022

Ja som bola pred par rokmi v Alanyi a teda som si tam nevšimla žiadne premnozene macky

luccija
14. jan 2022

@veronikaburt Neprijemne, ale zase vieš ..niekto Ti tu napíše, že v Side neboli a v Alanyi áno prídeš tam bude ich tam veľa🙂čo spravíš?všade sú mačky kde som bola pri mori, lebo rybári, smeti....reštaurácie ľudia ich kŕmia ...tak chod do hor

luccija
14. jan 2022

@sense tam som tiež bola ešte aj na pláži boli.A večer plne mesto sedeli na hradbach

sense
14. jan 2022

@luccija ôk, ja si ich tam nepamätám ale je to par rokov dozadu, napr v Istanbule si pamätám aj voľné sa pohybujúcich psov kade tade

veronikaburt
autor
14. jan 2022

@luccija Ahoj, no na Sardinii, Mallorce a Santorini sme sa s nimi nestretli 🤔 Len to sme chodili este sami, teraz sme chceli vybrat rezort pre deti a Turecko ich ma skvele.. Tak ja neviem, ci nepojdem na nejaku hypnozu, nech ma zbavia strachu 🥴🙈

luccija
14. jan 2022

@veronikaburt môže byť tie krajiny čo píšeš som nebola.Ale snáď Ti mačka nepokazí dovolenku🙂
Tiež mačky nemusím, ale chápem tvoju fobiu

paulajanko
14. jan 2022

@veronikaburt Ahoj, tiež mám panický strach z maciek, takže Ťa chápem. Boli sme na dovolenke v Turecku, v Izmire, bolo tam krásne ale bolo tam fakt veľa maciek a boli všade, v hoteli, v reštaurácii aj na terasách.

leni1977
14. jan 2022

@veronikaburt Ja tiež neznášam mačky a pre mňa bola katastrofa kvôli nim v Tunisku, rezort parádny, ale teda mačiek veľa, obedovalo sa vonku, tam mačky aj na stôl vyskakovali, no po pár dňoch som nemala chuť ísť ani na obed. Ale stretla som sa s tým len v Tunisku, inde nie (Turecko, Cyprus, Korfu, Kréta, Rhodos, Sardínia, Andalúzia, Kalábria)

luliu
14. jan 2022

@veronikaburt je tam veľa mačiek, na pláži som nevidela ani jednu, skôr pri reštauráciách a pod

martrle
14. jan 2022

@radoslava27 aj ha,dom tam bola a mačky boli všade ako vravíš v reštaurácii v záhrade všade...

kiki68
14. jan 2022

No toto moze byt problem, kamos tiez hovoril o mackach. Ako v izbe a ma plazi nebudu. Len kdesi na terase mozu byt podla mna ( to som uz videla napr v Egypte )

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
14. jan 2022

Ja som videla mačky aj na Kréte, dcéra si tam kúpila aj kalendár Cats of Crete,celkovo Gréci majú radi mačky a aj na Zakynthose,Djerbe,Turecku,Mallorce,v Tunisku, Egypte boli tiež. V hoteloch ich tolerujú,lebo chytajú myši. My sme zase mačkofili,tak sme šťastní, že ich vidíme a kŕmime 😻

catlyn
14. jan 2022

@veronikaburt my sme boli v Beleku ale je to asi 8 rokov dozadu. Aj som sa snazila dohladat hotel ale niekde ho uz nevidim

pimpulka
14. jan 2022

Ak mas fóbiu z mačiek tak Turecko nie je destinácia pre teba. Oni aj keď povedia ze macky v hoteli nie su, ver mi ze su😵‍💫mozno nejaký 30hviezdickovy hotel si to ustrazi ale 99% veru nie

kinderzwillinge
14. jan 2022

Boli sme v Alanyi dva roky po sebe, vzdy iny hotel a boli macky vsade

leni1977
14. jan 2022

https://www.turancar.sk/cestovna-kancelaria/dov... my sme boli v tomto hoteli, ale žiadne húfy mačiek tam neboli, to by som si určite pamätala 🙂 keďže mi veľmi vadia
@veronikaburt

snezienkaaa82
14. jan 2022

Ja by som sa skôr bála, že moje deti nejaku dovezú v kufri domov 😂😂😂😂🙃🙃🙃🙃

simonkazga
14. jan 2022

My sme boli v Hotel Ela Quality Resort & Spa v Beleku a nebola tam jedna jedina macka

petronellla87
14. jan 2022

@veronikaburt áno sú všade a ľudia ich krmia

mima172
14. jan 2022

@veronikaburt Áno, aj my sme mali všade veeeeeľa mačiek. Boli totálne zvyknuté na ľudí, len čakali, čo komu padne zo stola 🙂
Boli sme v letovisku Izmir.

simik411
15. jan 2022

@veronikaburt keď sme boli 1x bolo v hoteli a ozaj veľa dokonca v záhrade mali svoje domčeky s nápismi CAT HOUSE 😃🤦 všade boli mne sa mačky hnusia čiže tiež som nebola nadšená že ležia v reštike bare atd ale len ležali no kľudne zvyknuté na ľudí. A potom sme bolí v ozaj luxusnom hoteli má svadobnej ceste a tam nebola žiadna ani raz nič rezort bol ozaj vyššia trieda . Prvé bolo v Alanyi a druhé Lara.

mami92
15. jan 2022

@veronikaburt mi sme boli v okulkar a tam boli aj v restike