Lignano Sabbiadoro

kkiikka1
30. júl 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať o pár dni cestujeme do Lignana. Ideme 6 ľudí to znamená, že musíme ísť dvoma autami. Jedno miesto mame vyhradené pri apartmáne avšak druhé nevieme kde necháme. Prosím Vás má niekto skúsenosti ako to funguje v Lignane s parkovaním? Chceme sa uistiť aby nebol problém keď tam dorazime. Sú tam nejaké bezplatne parkoviska alebo dá sa parkovať pri cestách ? Ďakujem krásne za radu

aweramina
30. júl 2024

zle, v tomto obdobi masaker, kontaktuj agency nech ta naviguju

sense
30. júl 2024

Dala som prečítať chlapovi je Talian a sa zasmial, že v tomto období nájsť parkovisko a ešte aj zadarmo je ako vyhrať jackpot v lotto. Ale že sa máte obrátiť na prevádzkovateľa ubytovania. Oni majú o tomto väčší prehľad...

kkiikka1
autor
30. júl 2024

@sense ďakujem pekne, ideme cez agentúru čiže skúsim napísať aj im

kiki68
30. júl 2024

U nas je parking 2 aut v tej cene, ved mate viac ako 1 izbu, tak nech to riesia. Ale podla mna poriesia tak ako nas v Caorle, nejakou externou garazou. Niekde o 300m od hotela boli miesta v garazi. Podla mna to tam vyriesite s nimi.

jaga18
30. júl 2024

Keď sme boli vo väčších apt, bud sme mali 2 miesta, alebo druhé auto parkovalo na súkromnom parkovisku, ktoré bolo síce ďalej, ale v agencii nám dali parkovaciu kartu a adresu a bolo vyriešené.

kkiikka1
autor
31. júl 2024

@kiki68 aha super tak snáď to nejak vyriešime aj my lebo nechceme nechávať auto niekde úplne ďaleko od apartmánu a zas hľadať kde je nejaké voľne miesto sa nám chcieť nebude keď sme sa

kkiikka1
autor
31. júl 2024

@jaga18 to Vám dali v agentúre v Taliansku áno ? No som zvedavá ako to vyriešia

jaga18
31. júl 2024

Áno, my ale chodíme do apartmánov pre 8-9 osôb. Nikdy nebol problém s druhým autom. Ale je pravda, že vždy to aj mali uvedené v ponuke, že poskytnú parkovisko pre 2 autá, či už na mieste, alebo aj mimo.

monik83
31. júl 2024

My sme boli 2 týždne dozadu v Lignane, sú aj platené parkoviská, na 1 deň 8e cez týždeň

pericolosa
31. júl 2024

ja som pred par dnami dosla z lignana a parkovali sme zadarmo na ulici pred apartmanom. mali sme apartman s parkoviskom ale na aite sme mali lod a preto auto nevoslo pod pristresok tak sme to parkovali iba na ulici. Aj k moru sme chodili autom a uplne v pohode sa da zaparknut zadarmo cca 5 minut chodze od plaze.

kkiikka1
autor
31. júl 2024

@jaga18 aha no nám aj povedali na Slovensku v agentúre, že k apartmánu prislúcha len jedno parkovacie miesto

kkiikka1
autor
31. júl 2024

@pericolosa tak super ako my mame apartmán 150m od pláže a chceme len niekde zaparkovať a auto tak nechať celu dovolenku tak preto hľadáme niečo take kde môžme vkuse týždeň nechať auto

jaga18
31. júl 2024

Skús pozriet ten apartmán cez Taliansku agenciu, čo majú presne v popise. Niekedy je len 1 miesto pri apartmáne a druhé poskytnú mimo, ďalej.

kkiikka1
autor
31. júl 2024

@jaga18 skúšala som, ale je tam uvedené len že bezplatne parkovisko buď pri apartmáne alebo ak nebude tam tak 300m na nejakom inom parkovisku. Tak zistíme asi až na mieste ale každopádne ďakujem

kiki68
2. aug 2024

@kkiikka1 tak my sme jedno auto dostali hned pri hotel, druhe mame cca 800m od hotela. Zial nebolo miesto uz. Takze to robia tak,ze ked treba poslu transfer an ides tam aj naspat od auta tym transferom.

kkiikka1
autor
2. aug 2024

@kiki68 aha tak ak by to bolo takto že aspoň to druhé miesto dajú tak aj to by sme boli radi 🙂