Lido di Jesolo

katarinkaa33
16. máj 2024

Ahojte, je tu niekto kto bol v roku 2024, v Taliansku konkrétne Lido di Jesolo?? Ako by ste hodnotili túto časť? Vhodné pre malé deti? Čistota pláži? Ďakujem za vaše odpovede 🙂

kiki68
16. máj 2024

@katarinkaa33 za mna super, boli sme minule leto. Hotel Europa

jajulaa
16. máj 2024

@katarinkaa33 ahoj, my sme boli minulý rok, aj rok predtým a tento sa chystáme opäť. Veľmi sa nám páči, pláž je super, more tiež, ideálne pre malé deti. Bývali sme v hoteli s raňajkami a na večere sme chodili do mesta. Ceny úplne super, takže ja odporúčam.

katarinkaa33
autor
16. máj 2024

@jajulaa a kedy je lepšie ísť jún, júl, august čo sa počasia týka

ahhola
16. máj 2024

"cast" L. di J.??? Cele Lido ma 15 km, to je 15 km plazi, krasnych, vybavenych. No obcas (po dazdi) sa vyskytnu meduzy. 🐙

jajulaa
16. máj 2024

@katarinkaa33 no august absolútne nie, to majú taliani celozávodné dovolenky a je to tam preplnené, my chodíme začiatkom júla, ale myslím, že od polovice júna je to už ok.

nenapadnyuzivatel
16. máj 2024

Ja by som skorej odporúčila Rimini chodíme každy rok a nevieme si ti vynachváliť. Žije ti tam, vela atrakcii pre deti či v meste alebo na pláži za mna TOP. Cenovo rovnako dostupné☀️

jajulaa
16. máj 2024

Ja myslím, či Rimini, či Jesolo je to veľmi podobné, aj čo sa týka atrakcií pre deti, aj pláží, aj mesto a Rimini je predsa ešte o ďalších 200 km ďalej. Ale aj tam sa chystáme v budúcnosti.

nenapadnyuzivatel
16. máj 2024

@jajulaa ano ale do jesolo treba auto

jajulaa
16. máj 2024

@nenapadnyuzivatel joj, no to hej, my autom chodíme, ak rimini lietadlom, tak to super.

sigma510
16. máj 2024

@kiki68 aj ja môžem Európu len odporučiť, boli sme v 2021, skvelý majiteľ, všetko nám poradil, k moru kúsoček. Super bolo.

nenapadnyuzivatel
17. máj 2024

@jajulaa Hej my sme boli v Lido raz bez auta a hrôza… museli sme si požičať, keby si nepožičáme tak bez auta sa neda nikde a hej ako vravíš do rimini super lietadlom a trvá to malinko cesta

katarinkaa33
autor
18. máj 2024

@nenapadnyuzivatel A prečo bez auta hrôza?? My sa chystáme autom ale myslela som si že ho pri príchode odparkyjeme a naštartujete až na ceste domov.

marca12
18. máj 2024

@katarinkaa33 pokial neplanujes nejake vylety po okoli,tak ti netreba auto.

nenapadnyuzivatel
19. máj 2024

@katarinkaa33 ak sa budete zdrziavat v okoli hotela, tak auto netreba. Ale na nejake vylety a tak dalej bude treba, lebo tam doprava je na bode mrazu