Letná dovolenka - Tunisko

patuska00
8. jan 2023

Ahojte ženy potrebujem poradiť boli ste už jedna z vás do tuniska na dovolenku plánujeme ísť až júli ja ešte som ani raz nebola na dovolenku a chceme ísť ten hotel sa volá royal thalasa monastir či bol niekto spokojný stým hotelom aj jedlom a všetko možné.dakujem

maca1984
8. jan 2023

Skús v skupine " cestujeme na dovolenku (k moru)"

patuska00
autor
8. jan 2023

@maca1984 ďakujem

jaja20
8. jan 2023

@patuska00 Bola som aj v Monastire,aj na Djerbe,odporúčam určite,je tam nádherne,ale v júli sa priprav na pekelný úpek a ak si ešte nikdy nebola na dovolenke,tak to zváž,či takú horúčavu zvládneš.

marcellka32
8. jan 2023

Boli sme v Tunise, ale v októbri, bolo 30 stupňov a to mne stačí, a v Tunise hotel minimálne 3 hviezdičky inak ocakavaj špinu a slabé služby...v júli sa uvaríte

tenerifka
8. jan 2023

@patuska00 https://www.tripadvisor.es/Hotel_Review-g297949...

tu mas cez 2440 recenzii cestovatelov z celej Europy, ktori boli v tomto hoteli, a pisu tam svoje pozitivne aj negativne skusenosti. Myslim, ze to je relevantnejsie, ako nazor jednej-dvoch mamiciek z MK, ktore mozne nikdy predtym nikde neboli a nemaju s cim porovnat. Je tam aj kopec fotiek, tak si to popozeraj

patuska00
autor
8. jan 2023

@jaja20 viem že v júli je horúco ale vtedy máme voľno prázdniny inak sa neda

marcellka32
8. jan 2023

@tenerifka mám s čím porovnávať ;) Tunis raz stačil, aj keď to bol 4* hotel

tenerifka
9. jan 2023

@marcellka32 nemyslela som konkretne teba, ale celkovo, ze tam to ma vsetko zhrnute. Velakrat sa tu podobna otazka opakuje v suvislosti s inymi destinaciami a hotelmi, a pritom staci jeden klik a ma tam toho neurekom

mirrina
24. apr 2024

@patuska00 dobrý deň, boli ste nakoniec v júli v tom Tunise? 🙃 Bolo veľmi horúco alebo dalo sa to zvládnuť? Zvažujeme tento rok v lete s detmi, taktiež kvôli prázdninam júl alebo august, musíme pokryť leto..

patuska00
autor
24. apr 2024

@mirrina dobrý áno boli sme v júli bolo dosť horúco či dalo zvládnuť no neviem či vaše deti milujú teplo lebo mi sme išli ako rodina manželov sestry s deťmi a jedna bola najmladšia 9 mesačné dieťa bolo nám horúco boli sme stále vo vode mne niekedy bolo aj zle no neviem či to zo slnka stále som cítila búšenie srdca a brala som aj iba Paralen ja bola hlúpa mala som aj magnézium a bála som ich brať 🤦🏼‍♀️ ale bolo nám super ale neboli sme v Tom hotely ale v Bella Vista.

bell_28
8. júl 2024

@patuska00 Dobry den, my sa s 3 rodinami a malymi detmi (4 a 7 r.) chystame do hotela Le Soleil Bella Vista. Ak sa mozem opytat, boli ste s hotelom spokojni?

patuska00
autor
8. júl 2024

@bell_28 áno boli sme spokojný s hotelom ale treba poriadne skontrolovať či funguje klíma lebo v niektorých izbách nejde my sme mali taký mali problém s klímou ale problém nebol žiadny za výmenu inú izbu a strava každý deň to isté ale ja mala radšej raňajky.Tak šťastnú cestu vám prajem 🙂