Letenky Ryanair

monitas15
27. jún 2023

Dobrý deň, prosím o info, keď mám letenku stačí mi screenshot QR kódu letenky v mobile ktorú som si preposlala z druhého mobilu alebo ju musím mať v originálnej aplikácii Ryanair? Vždy som letenky tlačila tak neviem. Ďakujem

maranco
27. jún 2023

@monitas15 stačí ukázať obrázok QR kódu

syslik81
27. jún 2023

ja mam vzdy vytlacenu,prefotenu a aj v aplikacii 😀 pre istotu ..ale stara skola pouzivam najcastejsie vytlacenu-zalozenu v pase a mam tos tale po ruke

kornelies
27. jún 2023

@monitas15 Radsej si ju vytlac, alebo preposli osobe, ktora s tebou cestuje. Nespoliehaj sa iba na svoj mobil (osobna skusenost).

lucik194
28. jún 2023

ono je super mat to v telefone, ale co ked zblbne telefon a ty zostanes bez pristupu, cim sa preukazes?

maranco
28. jún 2023

@lucik194 keď ideme skupinka tak QR kódy do lietadla, na vlak máme navzájom vo viacerých telefónoch. Keby niekomu nefungoval telefón tak ho ukáže druhý.

lasona
28. jún 2023

Byt tebou si ešte vytlačím. Co je psano, to je dano. Náhodou zblbne telefón a si nahrata

ema32
15. máj 2024

@lucik194 môžem sa spýtat? lenže ako si ju vytlačiť iba ako obrazok ? Spravila som si len screen shot lebo ju mám v aplikácii a tam som nemala možnosť vytlačiť . Vdaka