Let Smartwings

dzarika
8. aug 2024

Ahojte je tu niekto kto letel smartwings lietadlom, neviete mi poradiť lebo, týmto lietadlom letíme teraz prvýkrát a čítala som na internete ze lieky môžu byť len v príručnej batožine, napokon vždy som to hádzala do kufra aby som zbytočne pri sebe toho veľa nemala, myslíte že bude s tým nejaký problém ďakujem pekne za odpoveď

e1i
8. aug 2024

@dzarika treba mat v prirucnej,lebo ak sa kufor strati,oneskori (moze sa stat) ostanete bez liekov

petamich
8. aug 2024

Lieky, ktore nie su volne dostupne a na predpis mam v prirucnej a k tomu 2 ks Ibalginu, Paralenu...zvysne mam v podpalubnej (tie volno predajne) a takto to aplikujeme bez ohladu na letecku spolocnost

muchotrafka298
8. aug 2024

@dzarika do prirucnej si daj iba lieky, ktore budes potrebovat pred letom, pocas neho a po pristati.
Vsetko ostatne daj do velkej batoziny, ak ju mas k dispozicii, tam mozes mat liekov kolko chces aj v objemoch akych chces.

lakebabe
8. aug 2024

@dzarika lietam s nimi často vždy mám dôležité lieky v prirucnej nase na predpis plus inhalatory, ale v podpalubí mam veľkú lekárničku so všetkými ostatnými liekmi

ninusa221
8. aug 2024

@dzarika lieky ktoré beriem každý deň mám v príručnej a potom lieky prvej pomocí na hnačky kašeľ teploty atd to vždy mám v kufri nikdy nebol problém. Leteli sme veľa krát aj smarvingsom

tenerifka
8. aug 2024

je uplne jedno, ci letis s Cathay pacific alebo Smartwings, nikto nenariaduje, kde mas mat lieky, ale zdravy sedliacky rozum nasepkava, ze ak das lieky do podpalubia a kufor sa strati, zostanes bez nich. Takze co z toho vyplyva?, no ze lieky vzdy treba zobrat do prirucnej

nenne27
8. aug 2024

Ja som bezne lieky nahadzala do podpakubnej ale take co dcera berie kazdy den, do prirucnej.ale aj s paierom od mudr v anglictind, kedze nas liek je opiat

dzarika
autor
9. aug 2024

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

dzarika
autor
9. aug 2024

@dzarika všetkým