Let s 15-mesačným

majkap123
15. aug 2023

Dobry den za par dni odlietame s malym do grecka a chcela by som sa Vas spytat na vase skusenosti ako to funguje v BA na letisku ked clovek berie aj kocik. Lebo kocik budeme potrebovat aj na letisku. A mame uplne novy tak by som sa chcela spytat ze ci sa da nejako dodatocne odovzdat aj zabalit kocik. Aby sa nam neznicil.
Dakujem

petamich
15. aug 2023

na check-ine si date kocik oznacit, ak ho neskor budete davat do nejakeho obalu, tak oznacit aj na obal, nasledne sa s nim pohybujete a odovzdava sa bud pri nastupovani do lietadla (ak ma tu "pricucku" ze sa rovno ide do lietadla) alebo vonku pred lietadlom, tam uz tak uplne nie je priestor na nejake extra balenie, tak odporucam nejaky obal, ktory je na to vhodny alebo urceny a rychlo natiahnut

ja osobne by som vam najradsej odporucila zobrat starsi kocik 😂 mne minuly rok v takom stave v Turecku cisto novu buginu Elodie dali, ze som sa na letisku rovno rozplakala ale tak nemali sme ju v obale, lebo muz, ze na co - no na toto, tento rok po pouzivani uz mi to bolo absolutne jedno, vyzera ako po troch detoch

ptvw
15. aug 2023

Neviem aký máš ale my sme teraz brali nas easywalker jackey priamo hore do lietadla... Baliť nestíhaš ako ak snim chceš ísť až ku lietadlu resp ku vstupu tunelom, jedine ze by si mala nejaký grif ze ho za pár sekúnd niekam navlecies

ptvw
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majkap123
autor
15. aug 2023

@petamich aha jasne moc dakujem za odpoved ❤️

majkap123
autor
15. aug 2023

@ptvw super dakujem za rady no my mame kocik hauck travel n care plus.

petamich
15. aug 2023

@majkap123 ten nesplna rozmery prirucnej batoziny, takze viac nez pravdepodobne ho na palubu nevezmu

majkap123
autor
15. aug 2023

@ptvw a nevedeli by ste mi poradit prosim Vas ako by som ho alebo do coho mohla rychlo zabalit mna nic nenapada pozerala som take tasky velke a neni taky rozmer ako potrebujem.

petamich
15. aug 2023

@majkap123 predavaju univerzalne obaly na kocik, do ktorych by sa mohol zmestit alebo aj obaly na velky kufor predavaju (tam by tiez mohol vojst), ono to nie je uplne narazu-vzdorne ale urcite pomoze proti oskreniu, ...skus pozriet na strankach, krore predavaju kociky, tam take urcite bude, tu 1-2 minutu, kym to do toho obalu date, to zasa nebude az taky problem alebo to spravis tesne pred, este v gate a dieta zatial budes mat na rukach/v nosici

majkap123
autor
15. aug 2023

@petamich aha jasne teda tak dakujem idem hladat este nieco lebo bola by som nerada keby mame dva kusy z kocika alebo nieco podobne.

petamich
15. aug 2023

@majkap123 to asi nie 🙂 skor sa oskrie, niektora cast napr. nam koliesko poskodili, evidentne im spadol na zem ale samozrejme je to o nahode, vacsina ludi cestuje a nic sa nestane

luckajozko21
15. aug 2023
sammy91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ptvw
15. aug 2023

Ja som minulý rok dávala len tak, nič sa mu nestalo akurát že bol cely špinavý akoby som suchala ťahala po prachu hline... Sedačka na ktorej bola bielo farebná podložka bola doslova čierna 🤣....cize skúsiť nejake vrece pozrieť kde ho supnes alebo návlek ako sa vyššie pisalo

miadi
15. aug 2023

@ptvw Ja som raz letela s kocikom na svk a Oman Cize bol v 6 lietadlach hore dole len tak bez nicoho a bol uplne ok trosku sa zaspinil az v tom poslednom lete. Lebo prsalo.Oprala som a predala . Ale to bol Britax tie su nezmari za par stoviek keby som mala nejaky luxusny predrazeny Tak ten by som zabalila alebo nechala doma a na dovcu kupila nejaky lacny zo secondhand 😁nie kazdemu sa zaspini hnet ty si mala smolu .

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz