Let Ryanair s bábätkom

bvbv
25. apr 2023

Môžem mať so sebou umelé mlieko v prášku a flašu s čajom pre drobca ak letím len so základnou batožinou t.j. jeden ruksak?vďaka.

e1i
25. apr 2023

@bvbv ano, v tomto maju male deti vynimku

bvbv
autor
25. apr 2023

@e1i super vdaka pekne

ajuska111
25. apr 2023

myslim, ze mozes mat celu tasku pre dieta, velkosti ako na kocik.

bvbv
autor
25. apr 2023

@ajuska111 dakujem ale v podmienkach prave nic take nie je napisane.Iba ze mozem bezplatne prepravit sklapaci kocik. Do 2r. vraj nema dieta pravo na akukolvek batozinu ani tu najmensiu 🫣😯

bvbv
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajuska111
25. apr 2023

@bvbv my sme sa pytali.

emka530
25. apr 2023

@bvbv s Ryanairom lietame už dlho, vždy bývalo že deti do 11 rokov mali zdarma dve tasky ako príručnú, plus jednu tašku s jedlom. Vždy som mala ešte zatvorené dzusiky, kapsičky do ruky, všetko zvlášť v uzatvaratelnom vrecku... (Mali sme bábo) To sa zmenilo, pred týždňom sme leteli Ryanairom (BA), pol litrové vody deti nestihli vypiť, plus som nestihla pobaliť jedlo tak v jednej igelitke som všetko mala, na kontrole úplne v pohode, ibaže musím všetko tekute dať do košíka, vody, presnidavky, kaše...nič vo vrecku, nič nevyliali ani nám, úplne pohoda... Nič som nemala vo vrecku, ani lieky, šampóny... Teraz som to mala tak, že každý mal jeden ruksak ako príručnú, plus ja jeden navyše, kde som mala knihy, hračky, jedlo...plus velky kočík.

emka530
25. apr 2023

@bvbv a sunare, inst.kaše som mávala normálne pri veciach v dozičke, nikdy som ich vyťahovať nemusela...

tinkavvv
25. apr 2023

@bvbv v ryanair moze mat aj infant tasku, my sme vzdy mali

bvbv
autor
25. apr 2023

@tinkavvv.... fakt som to prehliadla vdaka pekne 🙏