Last minute dovolenka

ivanka444
25. jún 2024

Poraďte overené stránky ,kde sa vám podarilo zohnať last minute dovolenky.

ninusa221
25. jún 2024

Pozerala som tak najlepšie ceny čo mi vybehli tak na čedok cca tak že odlet zajtra Turecko na týždeň all inclusive 280€

lonely66
25. jún 2024

@ninusa221 no to by som rada videla ten zájazd 🙂

ninusa221
25. jún 2024
anonymous87
25. jún 2024

@ninusa221 no 3* v turecku by som neriskla ano nahodou veru

ninusa221
25. jún 2024

@anonymous87 však to len príklad niekto je náročný niekto nie. Niekto si moze dovoliť last minúte za 700€ niekto hľadá čo najlacnejšie. Mňa to len tak napadlo keď som pozerala dovolenky. Našla som aj Egypt za 519€ na 12 dní cez eti. Len viem že najviac ponúk čo mi vybehli fakt najlacnejšie bol čedok.

sisa_s
25. jún 2024

@ninusa221 a odlet Karlovy Vary? 😀 +zly hotel, jasne, ze taka cena

ninusa221
25. jún 2024

@sisa_s však to bolo prvé čo mi vyskočilo… dá sa nájsť aj dobrý hotel za dobre peniaze.

adusik0542
25. jún 2024

Popozerať cesrovky ako Hydrotour, Fisher Satur Happy travel, šomša travel

mircalla
25. jún 2024

@ninusa221 Trojhiezdickovy hotel v Turecku je na urovni ubytovne, to nie je ako Spanielsko ci Grecko. Turecko sa neoplati kupovat taketo otrasne hotely, musi to mat minimalne 4.5* idealne 5*. Tam ma vacsina hotelov 5*

mircalla
25. jún 2024

@anonymous87 Presne tak

anonymous87
25. jún 2024

@mircalla no po pravde, ja by som sa aj v Grecku bala 3* 😅

mircalla
25. jún 2024

@anonymous87 To aj ja, ale pre nenarocneho ok. Turecko ale v ziadnom pripade. Toto je hodnotenie je velmi biedne

frflos_nespokojny
25. jún 2024

mile hviezdy, ked citam tie mudrosti mam dost. ofrflete turecko aj egypt a do chorvacka cestujete do drahych apartmanov este zariadenych spred vojny. nevidim nic na trojhviezdickovom hotely v turecku. egyt to uz je ina kava. samozrejme ze za pätku ti nikto ani u nas nebude zadok utierat.

ninusa221
25. jún 2024

@frflos_nespokojny presne suhlasim boli sme minulý rok v Turecku ultra all inclusive. Ale ja som človek ktorý si nepotrpí na hoteli. Myslím si že keď niekto hľadá last minúte tak nechce dráhu dovolenku. Zvlášť ten hotel som si hodila do googla a ma veľmi dobre recenzie. Myslím si že rodina ktorá si nemôže dovoliť za jeden týždeň vyvalit 5-7 tisíc je to úplný ideál.

frflos_nespokojny
25. jún 2024

kazdy na peniaze robi, ale ide iba o priority. ak mas nazvys das samozrejme viac ak nie hladas moznosti.

mircalla
25. jún 2024

@ninusa221 Hodnotenie hotela 3.8 je na Turecko velmi malo. Turecko sa oplati kupovat praveze v predstihu, uz to nie je ako kedysi a praveze last minute nie su vobec vyhodne a vsetko je davno vypredane, je vysoky dopyt. My sme boli 4 v 5* hotely cez Satur za 3700 eur aj s poistenim na 10 noci, ale kupovane este v novembri. V july to stalo skoro 6000, ta ista izba aj pocet dni

mircalla
25. jún 2024

@frflos_nespokojny Ja teda neviem, navstivila som 60 krajin sveta a v Chorvatsku sme mali vzdy velmi pekny apartman okrem jedneho, bola som tam 5x. Kazdy si kupi, na co ma, v tom mas pravdu
Pre mna je 3* hotel v Turecku vyhodene peniaze, to pojdem radsej do kempu.

frflos_nespokojny
25. jún 2024

@mircalla teraz som sledoval booking chorvatsko a poviem ti je nesutocne co niekto ponuka za tie eurace. malo by to ist darom !

ninusa221
25. jún 2024

@mircalla a počet osôb? Lebo je rozdiel keď máš malé deti alebo keď platíš už ako dospelý. My sme boli minulý rok na týždeň za 1250€ na osobu a to sme kupovali tiež tak ako vy.

frflos_nespokojny
25. jún 2024

@mircalla a to hodnotenie hotelaby som az tak vazne nebral

ninusa221
25. jún 2024

@frflos_nespokojny Chorvátsko je otras celkovo. Bola som tam 3 krát a stacilo mi.

frflos_nespokojny
25. jún 2024

@ninusa221 mne sa chorvatsko paci. minuly rok sme boli dva tyzdene na samote. bolo super aj ked az taky uplny klud tam nebol. uz sa clovek ani v lese neskryje 🙂
toho roku mame na plane ist piati , uvidime ...

lakebabe
25. jún 2024

@ninusa221 chorvátsko je za mna čosi otrasne, a do 3 hv. Hotela by som nešla ani zadarmo ani do Turecka ani Grécko.
Pozeraj Inviu last minute a aj Kartago a Fischer máva fajn last minute keď ti stačí osem dní.
Najlepšie ceny máš jún a september

mircalla
25. jún 2024

@ninusa221 Deti maju 8 a 13. Ten hotel je podla mna dost hrozny a recenzie su dost vlazne - prakticky ludia mali aj nizke ocakavania. Niekto tam spomina otrasne jedlo a iny smrad.
Mna inak Turecko moc neberie, nepaci sa mi more a okolo rezortu nic nie je.
Sluzby ok, ale uz by som sa tam nevratila, napriek tomu, ze s ubytovanim a stravou sme boli spokojni.
@frflos_nespokojny Hodnotenie hotela a recenzie su pre naopak velmi dolezite

frflos_nespokojny
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
25. jún 2024

@ninusa221 Co sa tyka Chorvatska, zavisi kam ides. Celkovo su lepsie destinacie.

frflos_nespokojny
25. jún 2024

@mircalla recenzie su dolezite, ale ...
necestujem az tak velmi casto, ale predsa cestujem aj pracovne. podla recenzii sa aj ja rozhodujem , ale stalo sa mi par krat, ze to nebolo uplne s kostolnym poriadkom.
nooo a potom si vyber.

anonymous87
25. jún 2024

@frflos_nespokojny v HR som nebola asi 15 rokov, to len tak na okraj….aj my ideme do TR tento rok. A teda 3* by som tam nedala. Hodnotenie hotela velmi nizke. Samozrejme, kazdy mame ine naroky… ale teda uz len sama cena vypoveda o tom, ze asi to nebude uplne v poriadku… ale samozrejme kazdeho vec… pre mna je rezort/hotel velmi dolezity… a fakt by som to neriskovala a s detmi uz vobec nie

frflos_nespokojny
25. jún 2024

@anonymous87 s detmi mas uplnu pravdu

mircalla
25. jún 2024

@frflos_nespokojny Ja sa rozhodujem tak, ze hladam dobry pomer cena a kvalita. Nikdy nehladam najdrahsie hotely ci apartmany, ale take slusne s dobrymi hodnoteniami. Kedysi som spala aj v kempe ci otrasnom hostely, ale uz som na to stara