Lacné ubytovanie pre rodinu s ročným dieťaťom v Chorvátsku

diablica697
26. apr 2017

Ahojte maminy!Máte nejaký overený apartmán,hotel, ubytovanie ktoré by ste odporučili na dovolenku s ročným dietatom?

Ďakujem za skvelé tipy! 🙂

hettinka
26. apr 2017

do akej sumy sa chceš zmestiť?
S malými deťmi je fajn ísť do hotela, lebo sú na prístelke zadarmo, platia len dospelí. My sme boli 2x s malým dieťaťom v lacnom hoteli Medena pri Trogire, je to jednoduchšie ubytovanie, ale pláž je vyhovujúca pre malé deti a strava tiež dobrá.
Páčilo sa mi aj v hoteli Corinthia na Krku, to je aj blízko a hotel je naozaj baby-friendly. Síce jedrahší,a le kedže deti do 7 rokov sú zadarmo, dá sa to zaplatiť. Bola tam najlepšia strava, akú sme v HR v 3* hoteli jedli, sú tam v cene aj bazény, ale odporúčam ísť tam v júni, mimosezonne, lebo v sezone je to hlava na hlave ... ako ostatne v HR asi všade.
V Šibeniku je detský hotel Andrija v kompelxe Solaris, tiež fajn komplex. V Andrija som nebola, ale v susednom hoteli Nico ... cely komplex je pekný, aj pláž, len je tam v lete vela Talianov a tí sú hlučnejší, ako sme zvyknutí. No ak toto odmyslím, super strava, vonkajšie bazény a ihriská pre deti.

diablica697
autor
26. apr 2017

@hettinka dakujem krásne. do 1000,- eur som myslela.kuknem tvoje odporucania