Lacné letenky

19. mar 2023

Ahojte, prišla som sem poprosiť po radu keďže som už staršia a nevyznám sa nejak v dnešnom cestovaní. Za mládi ako sa hovorí sme si s mužom moc cestovania neužili keďže vždy peniaze išli do domu, na deti. Preto by sme to chceli teraz napraviť a trochu poobjavovat svet. Máme našetrené ale chceli by sme cestovať tak že aj pol roka aj trištvrte dopredu kúpime letenky, preto tak dopredu lebo by sme na letenkach chceli ušetriť keďže si obaja vieme vziať voľno z práce kedykoľvek a cestovať takto aj 3 krát do roka. Cieľova destinácia je nám jedno, radi uvidíme čokoľvek. Ubytovanie zvlášť by sme si našli, najeme sa v reštauráciách. A tu je moja otázka kde vyhľadávate a kupujete lacné letenky? Výhodné s časovým predstihom? Cez aké stránky? Ďakujem za rady.

bluemoon24
19. mar 2023

Ja se divam na letenky pres skyscanner.com. Da se tam zadat o cely mesic + ruzne destinace a pak se podivam na ceny a kupuju primo pres leteckou spolecnost. Pokud mas FB, tak se oplati skupina “Tour de svet - Lacne cestovanie” kde Martin pridava skoro denne tipy na lacne letenky + k tomu dava i tipy na ubytovani, dopravu na letiste, atd. Zkus mrknout.

marci77
19. mar 2023

mozno aj
www.kiwi.com

denkatn
19. mar 2023

www.pelikan.sk, treba sa pohrat trochu s tou webovou strankou a potom na to clovek pride. najprv destinaciu a potom ukaze datumy na najlacnejsie letenky do danej destinacie. do turecka boli letenky za 15 Eur.

bluemoon24
19. mar 2023

@marci77 na vyhledavani mozna ok, ale kupovat pres ne nikdy.

zuzana76
19. mar 2023

@marci77 ten kiwi bol nespolahlivy

mary888999
19. mar 2023

Pozri pelikan.sk... Poorientuj sa kde su aktuálne lacne a potom chod na aplikaciu Rainess a daj dohladaj letenku.. Bude o nieco lacnejsia a je to aj doveryhodnejsie tam kupit.

lucik194
19. mar 2023

osobne hladam vzdy cez kiwi.com ale nikdy cez nich nekupujem letenky, ak sa nieco stane, je to stale tretia strana, peniaze bud nedostanes nikdy naspat alebo sa budete rok natahovat
takze cez kiwi vyhladam a potom priamo cez letecku spolocnost kupim

deedol
19. mar 2023

na fb v skupine letenky za babku plus davaju tipy takmer kazdy den 🙂

autor
19. mar 2023

@lucik194 ďakujem a cez akú leteckú spoločnosť? Ryanair a podobne?

autor
19. mar 2023

@deedol pozriem sa na to ďakujem za tip

lucik194
19. mar 2023

kiwi je vyhladavac spojenie, tj najdes tam XX spolocnosti.....
co mi ponukne, podla toho pozriem letenku (tu spoločnosť)

majlo1234
19. mar 2023

Skyscanner na vyhladavanie a kupa uz potom priamo cez konkretnu aerolinku. Najlepsie ceny su vraj cca 2 tyzdne pred odletom, ale to som len niekde pocula😃

oliverceky
7. máj 2023

@denkatn na ktoré letisko boli po 15€?

denkatn
8. máj 2023

@oliverceky Dalaman v Turecku, ubytko sme doplnili cez booking com, vyslo to pre celu rodinu do 800 Eur all inklusiv, ale to sa mi tak nahodou podarilo. a bolo to mimo sezony v juni alebo v maji, ale uz bolov Turcku dost teplo na kupanie, 30 tam boli..