Kufor za 70 eur

10. júl 2023

Je podľa vás drahý kufor, stredná veľkosť, za 70€?
Kupila som na dovolenku a muž nasratý, že či som normálna kupovať taký dráhy kufor, že som mala ist do číňana kúpiť za 30€.
Mne príde tá suma normálna, či je reálne kúpiť kufor za 30€?
Ďakujem za Vaše odpovede.

babovka2321
10. júl 2023

Za 30 su vacsinou take jednorazovky, co sa ti na letisku rozbiju. V konecnom dosledku zaplatis viac, lebo kupis dalsi. 70€ za kufor nie je vela.

bloger
10. júl 2023

Tak ale záleží či chceš kvalitu. Ale dá sa do 30 eur kúpiť kufor.

autor
10. júl 2023

@babovka2321 bola zľava zo 110€ na 70€, posledný kus. Tak mi to prišla ako výhodná kúpa. Značka Semi Line. Mala som nechať kúpu asi na muža a videla by som z čím by prišiel... tak ma vytočil.

saxana000
10. júl 2023

Ak ho budes pravidelne pouzivat kupila si dobre.ak to je jednorazovka ze po niekolkych rokoch niekam.idete a zas bude stat 5 rokov v skrini tak je to vela.

vikusjk
10. júl 2023

Podla mna priemerna cena, aj ja som kupila tento rok nove kufre a tiez boli 70-80 €, z CCC. Aj tak sa znicia.

gemerka17
10. júl 2023

Najlepší kufor (znacka Samsonite), stojí v strednej veľkosti 450 eur. Letecký kufor, čo ma všetko premakane. 70 eur za kufor vôbec nie je veľa. Je to taka lacnejšia stredná trieda.

jaskolka
10. júl 2023

Tak ide o to, že ak cestujete pravidelne, tak potrebuješ kvalitný kufor, takže aj cenovo bude zrejme drahší.
Ak idete len tak ze "raz za uhorský rok" tak stačí aj ten z činaku za 30 eur. Mimochodom, ja so taky kúpila asi pred 7 rokmi, stal okolo 20 eur a slúži mi dodnes, pritom som s nim cestovala a cestujeme aj teraz dosť. Čiže niekedy aj ten lacný nemusí byť nanič.

lelelienka
10. júl 2023

Na mna vela na to aby sa osuchal niekde na cestach, toto je polozka, ktoru ozaj nemam problem kupit od cinana, ale tak kazdy minie tolko kolko uzna za vhodne a na co si potrpi. Ale kufre od cinana aj rozne cestovne tasky nam napriklad vydrzali dobre vyse 15 rokov, cize mne to staci.

eliskadad1
10. júl 2023

nerieš, netráp sa tým, tiež som chcela tak ušetriť jeden rok a kúpili sme u číňana a po jednej dovolenke proste išiel do koša, kolieska sa odfajčili od kufra, no celé zle, nie je to určené na takú váhu 🙂

syslik81
10. júl 2023

mala som za 100 a mam za 30 - ten za 10- sa rozpadol hned-doobuchay oskrety .. ten za 30 funguje uz roky .. osobne by som tolko za kufor nedala uz-hlavne ak cestujes raz za rok

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
10. júl 2023

...No a pre to nie vždy hovorím manželovi koľko čo stálo 😎

amelia89
10. júl 2023

To je uplna normalna (este nizka) cena.

autor
10. júl 2023

@ysseba asi som to mala zatajiť veru 😆

miadi
10. júl 2023

Dost blba reakcia od neho. Bez respektu. Ta cena je uplne priemerna az nizka. Ja som kupila pred 12r jeden velky a prirucny set za $100 este to malo taku kabelko tasku tusim American traveler ci tourist znacka . Zirafi pattern Cize vyzeraju stale ako nove ziadna spina na tom nevidno. Muz si kupil samsonite za par stoviek . Neviem si predstavit ze by som reagovala ako tvoj muz ze ci je normalny nech si kupi najlacnejsi aky najde. Mne to pride dost odveci dospelemu cloveku zdrbat jeho volbu. Take neuctive Ved nie si male decko mozes si kupit co chces za sumu ktora tebe pride ok. Nepotrebujes jeho suhlas.

marsmykkok
10. júl 2023

Veľa za vec čo sa nepoužívam denne a ak budeš mať "šťastie" vráti sa ti pri nejakom druhom-treťom lete zničený. Ak by som investovala, tak do toho malého, čo môže na palubu, tam máš ho vždy pod dozorom a vieš si ho zachovať dlho. Ale čo hádžu do lietadla nešetrne a potom vyhadzujú nešetrne na pás to je škoda. Ja by som kúpila do 30 eur z Tesca alebo od číňana tiež ako tvoj muž.

marsmykkok
10. júl 2023

A ešte taká poznámka, je začiatok júla, kufre idú teraz najviac na dračku, teda to zlacnenie by som videla nacielené na presne také ako ty, čo vidia zľavu z umelo navýšenej ceny a hned berú a majú pocit ako dobre ušetrili. Nemyslím, že si ušetrila a je jeho reálna hodnota 110 eur. Iné keby kupuješ niekedy v novembri vo výpredaji nejaký čo bol celé leto za 110 a vypredávajú starú kolekciu.

hedviga2
10. júl 2023

My sme mali Samsonite velky. Po prvom lete koliesko rozbite. To nie je velmi o znacke ale o narabani na letiskach. Potom sme kupili v lacnom obchode mame ho asi 15 ty rok. Ale tiez uz dostal na frak. Muz len zachranuje po kazdom lete.

lusyyy36
10. júl 2023

Ja som ešte kufor za 30 ani nevidela 😃 kupila som z bazáru malý za 25, normálne stoja stredné kufre okolo 70 vyssie

marca12
10. júl 2023

Do cinana za 30€. No nech sa paci,nech sa ide pozriet. Garantujem mu,ze u cinana kufor za 30€ nenajde.

marsmykkok
10. júl 2023

@hedviga2 No ja som mala 2 z Metra po nejakých 12 až 15 eur vo výpredaji. Prežili 5 letov tam a späť, Jeden bol už zvonku taký ošúchaný, zips jeden vypadnutý, chcela som už vyhodiť po tejto sezone. Druhý ale bol krásny, ako nový. A po návrate z dovolenky som zistila, že nejde vysunúť páčka na ťahanie, ja že to doma skrutkovačom uvoľníme, je to zaseknuté (že možno pri check ine sme to nezasunuli úplne a ostalo to zaseknuté). Až po vybraní kufra, odzipsovaní som zistila že dnu taká kovová tyč je ohnutá úplne, fakt neviem čo s tým robili a môže ísť do koša. Keby kúpim pred sezonou nový za napríklad 100 alebo 200 eur tak si pekne predražím cestu, lebo reklamovať by som to nereklamovala na letisku, myslela som si, že to funkčné bude, ale až doma som zistila, čo s tým je. Teda ja určite už len lacné budem kupovať aj nadalej.

belllinka
10. júl 2023

Viac by ste usetrili, keby ste na ziadnu dovolenku nesli. Akoze fakt, riesit, ci stal kufor 30 alebo 70 eur 🤦‍♀️

lasona
10. júl 2023

Aj mne to prišlo veľa dat 80 eur za kufor q tak som šla k Číňanovi. A veruže aj cinan ma také isté ceny ako v obchode. Pozerala som ako puk. 70 eur je úplne bežná cena.

ivuska027
10. júl 2023

Ja som kupovala kufor v cinaku za 20€ a už so mnou toho veru precestoval za 10 rokov 🤷‍♀️

autor
11. júl 2023

@ivuska027 no ale to bola kúpa pred 10 rokmi, čiže aj iné ceny 😁