Ktorá cestovka má v ponuke dovolenku v Chorvátsku?

11. jan 2024

Viete poradiť dobrú CK, ktorá má v ponuke dovolenky v Chorvátsku? Polpenzia, rodinné izby, vlastná doprava.

elenka.k
11. jan 2024

my už chodievame cez booking 😉, ale predtým sme chodievali cez globtour

autor
11. jan 2024

@elenka.k ja si tiež bookujem dovolenku na vlastnú päsť, ale keď som sa minule leto bavila s jednou českou rodinkou, vysvitlo, ze za dovolenku v rovnakom dátume, s rovnako starými deťmi zaplatili o 200 eur menej cez CK ako my cez booking. A ešte aj s poistením. Skoro ma vystrelo, takže si robím prehľad.

elenka.k
11. jan 2024

aha, to tá česká CK, aj cez ňu sme raz dávnejšie šli, áno - pravda

mery333
11. jan 2024

skús globtour.sk
majú dobré filtre, kde si zadáš všetky svoje požiadavky, pre mňa prehľadná stránka 🙂

elenka.k
11. jan 2024

INVIA

h2
11. jan 2024

Chorvátsko? Každá jedna. Satur, napríklad.

sylvie
11. jan 2024

skus pozriet Cedok, maju aj sk stranku

autor
11. jan 2024

@h2 no tak to asi tazko

elenka.k
12. jan 2024

z 15 kancelárií nemali iba 4:
Sun Fun, Hydrotour, Fisher,Užletím
som si spravila taký menší prieskum 🙂

elenka.k
12. jan 2024

napr.: Globtour, Daká, Invia, Satur, Airstop, Turancar, Bubo, Tiptravel, Koala, Fifo, Primatravel - majú Chorvátsko

mironka
12. jan 2024

Koala Tours

sstachova
14. jan 2024

Ahoj my ideme tento rok cez cestovku Via Adria je zamerana hlavne na Jadran . Ideme prvý x ,doteraz sme chodili apartmany .
Ideme od 13.7.24 na 15 dní 4 osoby All inclusice ,s programom pre deti ,bazenom a uz aj s poistenim ,ale ideme vlastnym autom .Cena nas vychadza na 2 800eur.

luccija
14. jan 2024

Adriahome.sk má muža chorvata a boli sme s nimi
Alebo aj intermedial len už som dlho nepozerala čo maju

franica
14. jan 2024

Ahoj, keď mi napíšeš súkromne, viem ti pozrieť podľa presného zadania, všetky ck

5ka1202
27. júl 2024

@luccija ahoj, zvolili sme s priateľom tiež cestovnu agentúru AdriaHome, vieš mi povedať vašu skúsenosť?
dovolenka nás ešte len čaká a nakoľko ideme prostredníctvom tejto agentúry prvýkrát, neviem čo mám čakať 🙂 vopred ďakujem za odpoveď

sstachova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz