Kto sa pridá ku mne ako spolucestovateľ do Kuby?

leni211
27. apr 2015

Dobrý deň! Zháňam si kamošku/ kamoša na zájazd do Kuby, ktorý sa bude konať v období od 4.8 do 19.8. 2015 .
Ide sa cez ck Bubo. Toho človeka potrebujem do izby, aby som nemusela platiť za jednolôžkovú izbu .
Rada sa zoznámim so skvelým človekom, ktorý tiež rád cestuje a s ktorým je zábava.
Tu sú všetky potrebné informácie na rozhodnutie. http://www.bubo.sk/poznavacie-zajazdy/kuba/
Ďakujem za odpoveď. Prečítajte si aj referencie na ten zájazd.
Kontaktovať ma môžete na mojej emailovej adrese: tothova.lenka21@gmail.com
Prajem pekný deň!
Lenka 🙂

evelynm
27. apr 2015

Si pomerne odvážna, vybrat sa na takuto cestu s neznamym clovekom... Drzim palce, nech najdes a nech to vyjde podla tvojich predstav.
(Mimochodom, ide sa NA Kubu,nie do Kuby 🙂 )

pribinak
27. apr 2015

Keby som mala prachy, tak sa hneď pridám. Uzi si, závidím ;))

stary_ujco
28. apr 2015

Jak s neznámym. Ide s celým zajazdom. Akurát hľadá niekoho, kto s ňou bude zdieľať izbu v hoteli, aby nemusela doplácať za jednotku...
K výberu cestovky sa ale radšej vyjadrovať nebudem. Mám na nich svoj názor a zjavne nie som cieľová skupina.

eli74
28. apr 2015

Odpadnem. To sú nápady! Ideálne hladat spolubývajúceho na stránke pre mamicky a tehotné.
Baby, hlásme sa! Ja mám 3 malę deti. Pridajte sa, bude zábava. Hor sa do Kuby! 🙂

winnerka
28. apr 2015

Škoda mohla si ist s nami vo februári 🙂 a nevidím nic zle na Tom, ze hľadá aj takouto cestou. Ci akože matky s deťmi uz nemôžu ani pätu z domu vystrčiť ? Mne sa mala narodila v auguste a ako vravím február bola kuba !

ditatxu
29. apr 2015

Juuuuj Cuba!! Nebyt tehotna tak idem s tebou :(

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz