Kto bol na dovolenke v Thajsku?

kaddy
6. jún 2024

Kto bol na dovolenke v Thajsku ako sa vám páčilo Phuket ,Krabi , pláže 🙂

mimi3008
6. jún 2024

My sme boli v r. 2018 na Phukete este ako bezdetni, teraz v januari Phangnga a uz mame zajednane tiez Phangnga na tuto zimu. Pre nas je to dovolenka snov

kaddy
autor
6. jún 2024

@mimi3008 Vyzerá to ozaj nádherne tá príroda krása.

mimi3008
6. jún 2024

@kaddy Teraz sme si vypozicali scootre, co planujeme spravit aj najblizsie a aj s detmi (2, 4 roky) sme obehali toho vela, vodopady, slony, rozne plaze. Boli sme tam oba razy na 2 tyzdne, teraz ideme na mesiac, tak mozno este viac toho stihneme

kaddy
autor
6. jún 2024

@mimi3008 Presne toto hladám dobrodružstvo,výlety,krásne pláže a dobré jedlo.

tenerifka
6. jún 2024

@kaddy myslim, ze v Thajsku bola polovica Europy, a mnohi sa tam vraciame. Ak pojdes aj 10-krat, vzdy objavis nove miesta. Thajsko nie su len plaze, je to aj kultura, pamiatky, priroda na severe...

tecila
6. jún 2024

Boli sme dvakrát Thajsko je láska. Raz sever Chiang Mai, Pai, Ayutthaya a teraz v zime juh Krabi, Phi Phi, Lanta.

kaddy
autor
6. jún 2024

@tecila Zaujíma ma ostrov Phi Phi ako je tam?

kaddy
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaddy
autor
6. jún 2024

@tecila Ešte rozmýšľam ,že sa na Phi Phi sa ubytujeme na pár dní a potom na Phuket🙂

tecila
6. jún 2024

@kaddy nám sa Phi Phi páčilo myslím, že si tam každý nájde svoje. Prístav je celkom divoký, čiže prvý dojem môže byť všelijaký, ale nechodia tam auta čo je super, krásne výhľady, rôzne výlety, šnorchel na Long Beach s malými žralokmi, kto ma rad party tiež si príde na svoje

lavender273
6. jún 2024

@kaddy mne sa osobne na phi phi nepacilo, priroda nadherna ale zadrbana smetim, a ostrov zruinovany turistami..vsade len tattoo shop, massage shop, souvenir shop .. a ozratí turisti s tymi 'bucket drinks'. Ale zase na druhej strane je to turisticka atrakcia takze treba to vidiet 🙂 Krabi sa mi pacilo ovela viac. No za mna sever krajiny je top.

tecila
7. jún 2024

@lavender273 paradoxne ani ja nemám rada takéto turistické miesta, ale to Phi Phi sa nám páčilo hlavne Long Beach. Ale súhlasím sever Thajska bol aj za nás top