Krk, Crikvenica

datka1
29. jún 2014

Ahojte. Hladame apartman na blazi blizko zo Slovenska, preto Krk, Crikvenica. Chceme ist na 7 dni s 3m babetkom.Poradite nieco?
Dakujem

cka
29. jún 2014

Ahoj, my smeboli v Crikvenici, hotel Riviera, je to pred rusnym centrom, ale voda a pristup k vode dost zly. S dietatom by som tam nesla. Mozno centrum plaze su lepsie, ale jetam aj pristav a lode.

cvikla969
29. jún 2014

aj mi ideme s takym krpcom(a nie jednym)).cirkevnica je podla mna uplne nevhodna(velmi kopcovita,zle plaze),na krku jednoznacne ocarila baska,jemne kamienky skoro ako piesok,ziadne strasne kopce netreba slapat s kocikom,len tien tam nenajdes ale od toho su plazove stany.mi sme ale uz nenasli vhodne ubytko kedze sme sa len teraz rozhodli ze ideme v auguste.ideme do klenovice-kusok od cirkevnice,male vraj kludne rybarske mestecko,su tam aj panelove plaze co sa mi zda na kocikove leto super,tak snad mam pravdu.zalezi aj aku mas predstavu,lebo ja jednam bud priamo s chorvatmi alebo rakuskymi a ceskymi cestovkami,zatial sme boli vzdy spokojny 😉

datka1
autor
29. jún 2014

No komunikujeme priamo z chorvatmi.. zatial sme nasli nieco prijatelne na PAGU, ale tam sa nam nechce. Odkial pozeras kontakty? Dakujem.