Kozmetika v lietadle

luss0509
18. júl 2024

Ahojte, ideme o pár dni letieť prvý krát. Chcem sa spýtať možno pre niekoho banálnu otázku ale keďže som nikdy neletela nevyznám sa. Kozmetika lieky atd musí byt len v priesvitnej taštičke ? Nemôže byt obyčajná kozmetická taška? Nechcem aby sme maly hneď prvý krát nejaké problémy na letisku

tetapetra
18. júl 2024

@luss0509 všetko čo budeš mať pri sebe musí byť v priesvitnom obale Max 1liter tekutín. Ak to dáš do s ostatnými kuframi môžeš to mať aj v kozmetickej taške

ukgirls
18. júl 2024

v ba to uz nekontroluju .. ani som nemusela otvarat kufor ..ked pojdes nazad -zalezi odkial zrejme este ano-priesvitne sacky daju na letisku aj

luss0509
autor
18. júl 2024

@ukgirls letíme z Budapešti naspäť pôjdeme do BA čiže to záleží asi od letiska 🙈

muchotrafka298
19. júl 2024

Na niektorych letiskach uz maju nove skenery, kde nemusis nic vyberat z prirucnej /napr. BA/. Stale to musis mat v tom uzatvaratelnom sacku o objeme 1 liter. Tie sacky kupis aj v Lidli alebo DM. Ja mam taku priesvitnu tasticku, ktora je asi o tom objeme a nosim v tom tu kozmetiku. Vzdy mam ale aj ten sacok, keby bolo treba to prelozit. V podanej batozine do podpalubia mozes mat v hocicom.

ivett1
19. júl 2024

@luss0509 toto platí pre príručnú batožinu - tu, čo si berieš so sebou do lietadla- máš ju pri sebe; ak dáš lieky a kozmetiku do "veľkého" kufra, ktorý ti berú do lietadla pri odlete (Budapešť), na ktorý potom čakáš, keď vystúpite na letisku (miesto kam letíte), tak tam nemusí byť v priesvitných sačkoch...

beahavala
19. júl 2024
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ahoj, ja davam kozmetiku vzdy do podpalubnej batoziny a lieky si niektore pre istotu necham po ruke v prirucnej