Korfu v júni

viki44
22. apr 2022

Ahojte, mate prosím niekto skúsenosť s dovolenkou na Korfu v mesiaci jún ? Zaujíma ma počasie a teplota mora, ďakujem 🙂

domiklik
22. apr 2022

@viki44 bola som na začiatku júna na západnej strane, ta je veternejsia.... V júni je väčšinou každý den slnecny, teplota 25-27, pocitovo na slnku viac, ku koncu aj 30... V polke júna sa to začína prekladať do tropických teplot

viki44
autor
22. apr 2022

@domiklik ďakujem, chystáme sa v polke júna. A more je aké?

adriannasvk
22. apr 2022

My sme boli koncom juna hotel Labranda Sandy Beach resort a bolo teplo dost len voda bola chladnejsia trosku no...ale tak zvladli sme 😅

viki44
autor
22. apr 2022

@adriannasvk presne tam sa chystáme 🙂 ako ste boli spokojní? A co bazény? Tiež chladnejšie ? :D

adriannasvk
22. apr 2022

@viki44 bol to najlepsi hotel v akom sme kedy boli. Strava uplne najlepsia,hotel aj cely komplex krasny cisty, my sme ani neboli vo vsetkych bazenoch 😅pre deti tam bolo toho velmi vela. Za hotelom dlha prazdna plaz,dufam,ze tam nic nepostavili😅 voda v bazenoch bola super len more trosku chladnejsie. Ale byva kazdy rok teplejsie takze to bude hadam ok

viki44
autor
22. apr 2022

@adriannasvk ďakujeeem, ani nevieš ako si ma potešila 🥳😄

adriannasvk
22. apr 2022

@viki44 tak ja som tam bola pred par rokmi,ale verim,ze sa tam nic nezmenilo a drzi si to svoju uroven...ja som sa tam s prepacenim nevedela dozrat 😂jedlo famozne.....ak by som si mala vybrat kam by som sa na dovolenku vratila tak urcite tam. Jedine - co som si spomenula a mozno to je uz inak,boli postele na kolieskach 😂 ked mi moja postel utekala od muzovej 😂

viki44
autor
22. apr 2022

@adriannasvk tak viem ,ze prešiel rekonštrukciou, takže tie postele snad uzemnili :D ak by nie , minimálne dcérka.bude mat radosť :D

mongi2010
23. apr 2022

@adriannasvk ahoj prosim ta chystame sa aj my s drobcom len sa chcem spytat či tam vela nefukalo? 🙂

adriannasvk
23. apr 2022

@mongi2010 my ked sme boli tak ani nie. My sme boli spokojni so vsetkym len moze mohli vybavit teplejsie 😂

domiklik
23. apr 2022

@viki44 je čerstvé, my sme boli v agios Georgios, plytcina, cez deň sa to vyhralo a k večeru sa super plávalo

jurka2907
4. jún 2022

@adriannasvk ahoj chcem sa opýtať, cca koľko malo more stupňov?
My ideme 28.6 a bojíme sa ze bude chladné a veterné počasie.

elief
5. jún 2022

@jurka2907 pozri blok @katethebest momentálne je priamo na Korfu a majú teplo...

adriannasvk
5. jún 2022

@jurka2907 uf to su uz roky co som tam vtedy bola,ja si myslim,ze teraz je ovela skor ovela teplejsie takze by som sa az tak nebala. My sme veterno nemali a voda bola sice chladnejsia ale dalo sa v nej plavat len trosku trvalo kym sme do nej vosli,ale za 2,3 dni si zvyknes 😉

domiklik
5. jún 2022

@jurka2907 4 júna bolo tak, že som bosa nevedela prejsť k lehatku, kúpať sa dalo úplne vpohode, 28 júna sa určite okupes.... Veterno môže byť aj v auguste, západné pobrežie je veternejsia ako východné...

majakk
31. júl 2022

Ahojte,ako je to prosim s pitnou vodou na Korfu?moze sa pit z vodovodu?resp.aspon umyvat zuby?Alebo ste si kupovali.Dakujem

viki44
autor
31. júl 2022

@majakk piť sa neodporúča, aj zuby sme si pre istotu umyvali s balenou vodou 🙂

majakk
31. júl 2022

@viki44 dakujem pekne,no my pijeme uz druhy den.Nie je tu nikde upozornenie,ze nie je pitna.A zabudli sme sa spytat.Ale zo zvedavost i sa spytam.Tak radsej uz budeme kupovat.

mongi2010
31. júl 2022

@majakk aj my sme si kupovali ale v hoteli sme vždy dostali a tiež nikde nebolo upozornenie . Keby sme sa nespytali tak ani nevieme 🤷‍♀️

viki44
autor
1. aug 2022

@majakk my sme to mali v letáku od cestovky🤷‍♀️

elinka1051
15. jún 2023

Ahoj, prosím nejaké čerstvé skúsenosti z labrandy? Aké je ubytovanie? Ako je to s pitným režimom? Pripadne nejaká lekárska pomoc!