Koľko vás vyšla dovolenka?

eskop
10. júl 2021

Ahojte baby, kolko priblizne Vas vyjde tohtorocna dovolenka pri mori? Mame este malu dcerku takze tento rok len ak niekde na vikend SK pojdeme..ale buduci rok by som chcela aspon Chorvatsko.. na dovolenke som nebola uz 10rokov takze vobec neviem.. nemusite presne sumy len priblizne nech viem kolko mam nasetrit😃 vdaka

evkamotka
10. júl 2021

@eskop jedno dieta, vlastne auto, privat, strava ze si tam kupite v pekarni ranajky, vecere a pod..tyzden. Podla mna 1500 vam bude stacit

gdpr
10. júl 2021

Cez CK draho 😂 ak pôjdete vlastným autom tak benzín + ubytko pre deti je top Girandella Valamar Collection Resort - Rabač alebo ak nepotrebujete detský hotel tak akýkoľvek iný hotel. My sme za 2 dospelých na 10 dní platili 750eur v tom bola aj ubytko, strava, benzín

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzubb007
10. júl 2021

@hettinka no tak to dosť pochybujem že hotel mozno tak last minute deň pred tym, za 1000 euro akurát tak bez stravy

sense
10. júl 2021

Záleží od nárokov Aky hotel ci apartmán, destinácia, ako so stravou a aj ci v hlavnej sezóne atď.... nás vyjde cca 3tis, 2dosp +1 dieťa v hl sezóne, Toskánsko, min rok 3dni Ligurie cca 1000...

liz_lemon
10. júl 2021

nas vysiel tyzden v Bulharsku 4* hotel s AI pre 4 osoby (2 deti) cca 3000 E, bolo to v auguste, kupovali sme to par tyzdnov vopred, nic lepsie som vtedy nenasla
doteraz to lutujem, tolko prachov a najhorsia dovolenka...

srferreira
10. júl 2021

@liz_lemon 3000€ za Bulharsko?🙈 No to si dost vysolila. Nabuduce budes vediet 😊

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
10. júl 2021

Veď si zadaj parametre do vyhľadávača hociktorej cestovky a vypočíta všetko. Plus koľko ste ochotní prejest 🤷
Každý má iné nároky, niekto dá 2000, niekomu aj 1000 veľa

lesana25
10. júl 2021

To sú ceny 🙏 nás vyšli letenky + hotel v Grécku cca 320€/osoba na 10 dní, ešte aj s raňajkami 😂

akinom0077
10. júl 2021

@eskop 8 noci v apartmane v Taliansku 180e plus cesta 130 e to sme si rozdelili 2 osoby cestu.

akinom0077
10. júl 2021

@akinom0077 kazdy ma ine naroky a poziadavky…. inu predstavu o dovolenke… ja uprednostnujem ist
2-3x za leto k moru za menej vacsinou ma to vyjde do 1000 ale idem 3x niekedy aj 4x

zuzubb007
10. júl 2021

@hettinka fakt tak to je super ja som reálne nič nenašla do tej sumy, aby bolo ubytko do 50 metrov od mora, a zase chodiť autom na pláž to teda nie

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
10. júl 2021

@lesana25 v hlavnej letnej sezóne (výlučne júl-august)? Porad ako takéto hľadať.

espritka29
10. júl 2021

Letecky do Chorvatska 2+1 v auguste hotel s PP, s poistenim komplet aj storno 1500€ Hotel Adriatic v Biograde, let KE- Zadar-KE. Lacnejsie nas to vyjde ako autom ( benzin, matrica, myto + noclah po ceste tam aj spat) a sme tam poobede.

lesana25
10. júl 2021

@hettinka áno, konkrétne júl. Stačí to riešiť s dostatočným predstihom a vedieť sa trochu orientovať v ponuke.

bellovag
10. júl 2021

Tučepi - august - hotel - rodinná izba s 2 spálňami - All inclusive - 2800 Eur + cca 300 Eur cesta

lusyc
10. júl 2021

Mne sa zdá, že ceny išli veľmi hore. Dávno som nebola na dovolenke, môžem snívať. Naposledy ma s mužom vyšla Sardínia 1500€ na 7 noci letecky z BA v 2014, teraz keď som počítala, či by sa dalo ísť s tromi malými deckami, prakticky bez postele pre nich, tak nič lacnejsie ako 3500€ na týždeň som nenašla ani v Taliansku, ani v Grécku. No, môžem snívať ďalej.

akinom0077
10. júl 2021

@lusyc tak chodte do apartmanu, ja by som si more neodpustila ani jeden rok… ale ak potrebujete stravu a luxus hotel a lietadlo tak potom ano islo to hore… to je pravda… asi musia cestovky dobehnut zameskane…

lusyc
10. júl 2021

@akinom0077 veď asi tak to budeme riešiť. Ešte auto treba kúpiť 😁 a u mňa aj nabrať odvahu cestovať s deckami toľko km, ked cesta k našim 480 km nám trvá celý deň. To mám hrôzu, len čo si spomeniem. A neviem, ci sa mi bude rátať, že som na dovolenke, keď si budem musieť sama zas nakúpiť, navarit, upratať, este aj sprostu kávu si sama spraviť.

ofzuza
10. júl 2021

Chorvatsko- Ide nas 5, rada by som sa vosla do 2500e. Ubytko 1700e bez stravy. Dopravu som nepocitala.

83lenka83
10. júl 2021

@eskop teraz som sa vratila z grecka, kreta. Muz, ja jeden 8 ročný, jeden ročný, ultra all inclusive, 5* hotel letecky za 2500.

zubrienka777
10. júl 2021

@eskop My sme napr išli až do Bulharska-Prímorsko pred dvoma rokmi koncom augusta na 9 nocí s All inclusive v 5* hoteli pre dvoch dospelých a dve deti vek 10 a 2 nás vyšlo na 450 eur🤣plus 50 eur sme platili v hoteli za parkovanie a samozrejme cesta nafta do 200 eur a užili sme si to nad mieru👍

elementissa
10. júl 2021

@lusyc presne, robíš to isté čo aj doma, akurát si pri vode. To si môžeš rovno kúpiť permanentku na kúpalisko a chodiť tam každý deň. A vybavco. Permanentka stojí 100€ na sezónu. Nikam necestujes, žiadny stres a ťahanie polky domácnosti na to, aby si robila na dovolenke ÚPLNE TO ISTÉ co doma. My to tak riešime už pár rokov

espritka29
10. júl 2021

@lusyc a prave preto, ze si chcem oddychnut a neriesit nakupy, nekonecnu cestu s neposednym dietatom, tak ideme letecky. Manzel najprv frflal, ze kolko za to dame. Ked som ale vsetko preratala, o nieco lacnejsie nas to vyjde letecky a PP. A ako obrovske plus je to, ze rano sa doma naranajkujeme a o 14-15 tej sa kupeme v mori. Niet co riesit. Tak ist nas vyslo pred 2 rokmi letecky Bulharsko, akurat, ze s AI, ale Bulharsko mna neoslovilo.

simonah73
10. júl 2021

minuly rok Tucepi apartman tak ako kazdorocne - cena bez nafty, t.j. ubytovanie, myto, dialnicna HU, poistenie na tyzden 980e, k tomu strava a vsetko co sa kupilo dohromady aj s tym prvym cislom 2400e. manzel je nazoru, ze aj ja mam mat dovolenku, takze sa nevari, ranajky dievcatam kupim v pekarni (maju rady tie ich parky v rozku) alebo nejaka vakuova salama s pecivom a obedy a vecere restauracie. tento rok zatial neviem, mame to este len pred sebou. dva roky dozadu boli s nami aj moji rodicia. my sme isli autom a oni z Viedne lietadlom do Splitu co je asi 60km od Tucepi, takze obed mali este doma a o piatej poobede uz boli na mieste. isli len s prirucnou batozinou, zbytok sme im viezli my v aute.

zalka
10. júl 2021

https://www.lomnica-tour.sk/pakostane-1-penzion... skúste kuk tu, cenovo vychádza dovča super i so stravou a cestou. Treba prerátať.

pragmaticka
10. júl 2021

Tento rok august Falkensteiner Zadar all in, 2 deti, 2 dospelí, 2500e,6 nocí + 6noci 4* Plna Penzia Kvarner Bucht 1350e. Ešte predtým týždeň Alpy, ale tam idem iba sama s deťmi tak do 1000 by so sa mala vojsť v 4*, ešte zvažujem ponuky.
Cesta na firemnom.