Klobúk na letisku

10. júl 2024

Milé cestovateľky po dlhšej dobe cestujem lietadlom, prosím vás musí byť klobúk v kufri alebo ho môžem mat aj pri sebe? Ďakujem 😀

vanilkovazmrzka
10. júl 2024

Ked ho mas na hlave tak je to sucast odevu nie? 😄 cize podla mna ho mozes mat na/pri sebe

lakebabe
10. júl 2024

Môžeš ho mat ak ti nebude zavádzať v pohode do lietadla

autor
10. júl 2024

@vanilkovazmrzka chystám sa ho mať pri sebe, mal by byť ako súčasť odevu ale človek nikdy nevie 😀

autor
10. júl 2024

@lakebabe super, ďakujem krásne za odpoved 😀

vanilkovazmrzka
10. júl 2024

Tak si ho daj normalne na hlavu ked budes prechadzat, ale ono to aj tak uplne zavisi na tom cloveku co tam bude stat a aku bude mat prave naladu…

lakebabe
10. júl 2024

Vždy keď idem na klasický let cez cestovku so smartwings polka ľudí ms klobúky v lietadle s rovno ich dajú hore kde je prírucna

autor
10. júl 2024

@lakebabe môj je trošku väčší nie uplne len sa nedá zohnúť ako klasické klobúky, tak preto mám trošku obavy či prejde bez problémov 😀

lakebabe
10. júl 2024

Už som videla kadejaké slamenaky v lietadle 😄 aj ja nosím veľký klobúk ale v kufru by som naň nemala nervy celý čas

autor
10. júl 2024

@lakebabe skúsim a uvidím … mne sa do kufri nezmestí 😅

lindus_esterka
10. júl 2024

Letela som so slamakom a nikto ani okom nemihol 🙂

ahhola
10. júl 2024

Pri sebe aj plavky... Nejak hapruju letiska a kufry dorazia aj po 3 dnoch.... Ceska v Grecku zacinala dovolenku nakupom najnutnejsieho, lebo kufor nie a nie prist. Klobuk zo sebou moze byt otazka prezitia, v takom Dubaji napr. 👙👛👒

muchotrafka298
10. júl 2024

Minuly rok som mala taky slameny, normalne som si ho dala na hlavu. Problem bol len v lietadle, ze kam s nim, kedze som mala iba tu malu prirucnu (Ryanair) ktoru som davala pod sedadlo. Bol to lacny klobuk, takze som si ho tam dala tiez dole a neriesila som. Lebo nie vzdy je miesto v tych lockeroch na palube, ze sa tam daju vacsie prirucne a uz sa klobuk pomacka, lebo sa nezmesti. Tento rok som si vzala len plateny, nechcelo sa mi s tym slamenym zas otravovat.

norika23
10. júl 2024

Cestovala som na dovolenku klobuky som dala do prirucnej batoziny - plazovej tasky. V lietadle pod sedadlo.

grenka
11. júl 2024

Môžem mať aj na hlave aj pri sebe v taške,dcéra šla s plyšovou husou a a tienidlom na oči ale ho mala na hlave🤣ešte sa z nej smiali aká vyzbrojená 🤣🤣🤣