Kemping v Taliansku

maccaya
30. jún 2014

Vie mi niekto poradit dobry a nie moc drahy kemping v Taliansku? Nieco v okoli Liguria ale moze byt aj inde kde je pekne...Dakujem.

helulik
1. júl 2014

@maccaya urcite by som riesila nieco pri lago di garda 🙂 su tam kempy cenovo uplne v pohodicke ale luxusne 🙂 odporucam....my sme boli minuly rok a nemenila by som 🙂

maccaya
autor
1. júl 2014

@helulik Kde ste boli presne a cez co? Mali ste ubytko popredu zabezpecene ci ako? My sme chceli zobrat stan, vytipovat si 3-4 kempy a vyrazit...len neviem ci je to dobry napad. Ci by nebolo lepsie si zabezpecit nieco cez cestovku bud kemp alebo bungalov aspon s polpenziou...Dakujem za kazdu radu...

helulik
2. júl 2014

@maccaya no, my sme boli na tour de france 🙂 a,kedze sme cyklisti a kazdy lago vychvaluje tak sme tam isli kuknut 🙂 na gps sme si dali vyhladat kempy a do najblizsieho sme isli 🙂 a myslim, ze lepsie sme ani nemohli najt, boli sme aj s 3 rocnou slecnou, cisto tam bolo...bazeny uplne skvele...dalo sa ist samozrejme aj do jauera, ale to sme s tou malou radsej neriskovali 🙂 no, a co sa tyka rezervacie , zalezi ledy chcete ist....ak cez sezonu,je lepsie si nieco rezervovat....ak pomimo,ako sme boli my,zaciatok jula tak bolo dost volneho miesta 🙂 drzim palce pri vybere...my sme boli v Sirmione.... 🙂 hned by som ss tam bratila 🙂

salomuska
2. júl 2014

@maccaya Lago di Garda je fakt super, boli sme tam pred cca 4 rokmi so stanom, v polke júla nebol problém nájsť voľné miesto. Prešli sme viac kempov, a kde sa nám najviac páčilo, tam sme ostali.

maccaya
autor
2. júl 2014

@salomuska Nahodou si nepamatas kolko ste platili za noc? Dnes som behla do cestovky a vyratali mi ze na 8dni by sme platili 640e aj s celodennou stravou...Sme 2dospeli a 1dieta.Doprava individualna...Tak neviem co sa lepsie oplati...a tiez si neviem predstavit ako poriesit stravu...asi len po restikach ale to by vyslo asi dost...Na jednej strane by bolo fajn ist cez cestovku aj so stravou no na druhej strane keby ideme sami tak si mozme vybrat kde sa nam bude pacit...a tiez ked nevyjde pocasie nemusime ist nikam lenze ked si nieco zaplatime popredu uz musime ist...Vsetko ma asi vyhody aj nevyhody.

salomuska
2. júl 2014

@maccaya cca 30 Eur/noc (2 dospelí + 1 dieťa do 2r.)? úplne presne si to nepamätám, išli sme vtedy trasu do Francúzska, takže sme tých kempov prešli viac a na Lago di Garda sme sa zastavili cestou tam aj naspäť. Pamätám si len, že najlacnejší kemp nás vyšiel asi na 17 Eur za noc a najdrahší tak do 40 Eur. Pohľadaj na webe, v okolí Lago di Garda je kopa kempov, na webe majú cenníky. Aspoň orientačne budeš mať prehľad.

lenka1311
2. júl 2014

cena v kempe je cca 8-10 eur na osobu, dieťa okolo 6 eur. My chodíme s karavanom do Talianska, záleží fakt na aký natrafíš

maccaya
autor
2. júl 2014

@lenka1311 Ked to tam poznas trosku porad mi prosim nejake kempy kde si bola. Najradsej by sme isli niekde smer k Francuzsku do Ligurie, Adria ale moze byt aj ine...docela sa mi pozdava aj Caorle...Este sa chcem opytat ci nie je problem ked to nebudeme mat rezervovane a ci su v kempoch nejake restiky kde sa da najest...ja som bola zatial v kempoch len cez cestovku so stravou takze neviem ako to chodi v ostatnych kempoch...Pytam sa ako prbrzdena asi ale ked takto som este nebola na dovolenke...vacsinou v hoteli...

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz