Kde si urobiť prestávku s deťmi po ceste do Chorvátska?

mamka176
9. jún 2023

Ahojte maminky! Tie čo chodíte casto autom do Chorvátska, poraďte prosím z BA do zadaru najpohodlnejšiu cestu a kde sa cca v polke cesty alebo neskôr zastaviť s deťmi. Mám takú predstavu aby sa tam dalo najesť a deti aby sa vybehali nejaké ihrisko alebo proste nejaká zábava pre usedene deti na 2 hodky. Vopred ďakujem za každý tip!

zuzinabila
9. jún 2023

@mamka176 neviem ako stare deti mas, ale my sme sa zvykli v Lublane.krasne mesto, vobec nie metropola. a dobre jedlo tiez

sandasan
9. jún 2023

@mamka176 najlepšie je ísť na večer , deti cestu prespia a ráno sa zobudia v Chorvátsku. My tak cestujeme už 12 rokov 🙂

jamidea
9. jún 2023

@sandasan moje dieta v aute nikdy nespalo ani nespi, ak nahodou zaspal, tak na 20minut. Cize ak to ma tak, velmi dobra rada ist na noc to nie je. Prestavku treba urobit vtedy ak to treba a dietatu je pomerne jedno kde.

tini27
9. jún 2023

Jeej, ja ti neviem poradiť, ale mám presne túto otázku, tak budem tiež vďačná za tipy 🙂

mamka176
autor
9. jún 2023

@tini27 zatiaľ som sa toho moc nedozvedela, keďže nikto neodpovedal na moje otázky 😬🙈

tini27
9. jún 2023

@mamka176 ak niečo zistím napíšem 🙂 ;)

sovica
9. jún 2023

@mamka176 Skús sa pridať do skupiny Chorvátsko - naša dovolenka, tam Ti možno poradia:
https://www.modrykonik.sk/group/6154/