Kde odporúčate využiť rekreačný poukaz?

1. aug 2022

Ahoj , prosím vaše odporúčanie kde využiť rekreačný poukaz ( chceme ísť prvý krát). Máme 2 detičky (4r, 1r) .
Hotel Trinity ? Ma niekto skúsenosť?

darkswan
1. aug 2022

trinity je super, len fakt drahy, pred 3 rokmi pre 2 vychadzali 3 noci cca 750 eur teraz v sezone

pribinak
1. aug 2022

Zbytočne predražený.

autor
1. aug 2022

@darkswan
@pribinak tak to sú ozaj "zbytočne vyhodené " peniaze za par dní .
Viete odporučiť niečo iné ( cenovo prijateľnejšie) hlavne prispôsobené rodinám s deťmi.

kapanek1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darkswan
1. aug 2022

@karolinav na zochovej chate kedze je to adults hotel, su sice deti akceptovane ale nie v bazene a wellness, ale hotel velmi pekny...suma cca 170/noc tiez pre dvoch

janinka007
1. aug 2022

@karolinav zoska nie je baby friendly a ceny prepálené

tara42
1. aug 2022

My ideme v auguste do Hotela Hubert. Zevraj pre rodiny s detmi je to dokonale. Nie je to luxusny hotel ale my sa nevieme dockat. A tiez som sa nedocitala, ze by tam zle varili, same chvaly. Na 3 noci nam vychadza 530e.

sun_shine_2020
1. aug 2022

pozri penzion Marko v Turanoch, okres Martin (veeeelke indoor inhrisko, bazeny)

haimi
1. aug 2022

@tara42 aj my ideme skusit Hubert, tak som zvedava. Ma 4 hviezdy, tak snad to bude v pohode. Len tam asi nemaju pre male deticky bazen, ci? Nase uz plavaju vo velkom, takze som to az tak nekukala.

haimi
1. aug 2022

Trinity brutal ceny, ale my mame uz vacsie deti takze potrebujeme rodinnu izbu cize cca 1400€ na 4 noci 🤦

matkahelka
1. aug 2022

ak hladate nieco drahsie, tak jednoznacne Permon, ak lacnejsie, Hubert. do oboch chodievame opakovane a pre deti super

matafri
1. aug 2022

Boli sme v Besenovej. Hotel Akvamarin. 2 dospeli 3 rocne a 11 rocne dieta. Pobyt s ranajkami, neobmedzene vstupy do akvaparku, 1x lanovka v cene. Cena 550 eur za 3 noci. Hotel moderny pekny pri hotely sukromny bazen , vstup v zupane do akvaparku priamo z hotela. Animacie program kazdy den pre deti.... moznost polpenzie +200€. boli sme spokojni.

autor
2. aug 2022

Ďakujem veľmi pekne za každé odporúčanie 🥰

tara42
2. aug 2022

@haimi nemaju detsky ale tak ani nam to neprekaza, bude plavat vo velkom, je tam dalsich xy atrakcii pre nu. 🙂

anonymous87
2. aug 2022

Ahoj, my ide sem. Pre 4 osoby (2 dospely a 2 deti-9 a 2 roky) nas apartman plus nas vysiel okolo 500€ na 5 noci 😊 a da sa uplatnit rekreacny poukaz.
https://darmilus.sk/

mmmonika
9. jún 2024

@sun_shine_2020 Prosím ťa,je tam niečo aj pre veľké deti?

sun_shine_2020
9. jún 2024

@mmmonika co znamena velke deti? Ake velke?
Susedine deti maju 6-9 rokov a zabavili sa v pohode.
Ale ak myslis 13 rocne, tak to neviem 😁

mmmonika
9. jún 2024

@mmmonika
@sun_shine_2020 Deti 12 a 16 rokov.

sun_shine_2020
9. jún 2024

@mmmonika nuz, to neviem...ich by asi skor zaujalo Ovčin Boulder & Bistro (Turcianske Jaseno) - lezecka stena 😁