Kde lacno kúpiť kufor?

zuzanna444
14. jún 2019

Prosìm poraďte mi, kde cez net alebo aj v obchode kúpim lacno kufor ďakujem.

ivkazba
15. jún 2019

Lacný asi u číňanov. Ale aj Carpisa nemá drahé kufre.

gumkac19
15. jún 2019

@zuzanna444 tesco napr 😋

vikusjk
15. jún 2019

Ja som kúpila cez web, ale už neviem, aká stránka to bola. Pozeraj nie len na cenu, ale aj na samotnú váhu kufra. Chcela som škrupinový a ľahký, pretože sa doň ideme zbaliť traja. Objem má 100 litrov a sám váži 3,5 kg, čo je asi o dve kilá menej, ako sú bežne takéto veľké kufre. Zároveň kolieska sú tiež pomoc, pozeraj, koľko ich má a či rotujú o 360 stupňov, alebo nie. Náš stál 38 €, čo je podľa mňa super, ale zase škrupina nie je úplne pevná, ako je napríklad pri tých pomaľovaných, je taká mäkšia, tak uvidíme, či prežije let. Nie vždy sa lacná kúpa oplatí, dúfam, že to nie je náš prípad :D

ninah1486
2. nov 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

nekupuj si lacný, taký nič nevydrží

beahavala
5. nov 2021
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

nwm nwm koľko ti taký kufor ale vydrží...ja som investovala do sady kufrov a drží niekoľko rokov

tasc
26. feb 2022

@beahavala prosim ta aku znacku mate? chcela by som sadu a neviem vobec aku znacku hladat .dakujem

skeblicka77
26. feb 2022

Dnes som videla kufre v kik, mali dosť veľký výber