Kde kúpim najlacnejšie letenky do Francúzska?

24. apr 2023

Poradíte mi kúpiť co najlepšie letenky. Ideme v septembri do Francúzka. Kupujem prvý krát tak vás poprosím o rady. Ďakujem

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranco
24. apr 2023

Za 75€
po 04.09.2023 18:15 Praha PRG 20:00 Lyon LYS
pá 08.09.2023 11:20 Lyon LYS 13:05 Praha PRG

vulka
24. apr 2023

Za dajakých 68€.

jenn7
24. apr 2023

To su take indicie....ideme v septembri do francuzska. Lebo september ma iba jeden den a francuzsko ibo jedno letisko....

viky173
24. apr 2023

ja najcastejsie vyhladavam letenky cez azair.eu
vies tam zadat viac letisk, z ktorych by si chcela odletiet a aj viac cielovych letisk, pripadne ak napises "anywhere", tak Ti vyhlada letenky kamkolvek
dalej si vies navolit casovy interval, v ktorom sa maju lety vyhladat, minimalny a maximalny pocet dni stravenych v zahranici a nakoniec oznac only direct flights (ak nechces prestupovat)
nasledne si vies najdene letenky zoradit podla ceny, ked kliknes na detial, zobrazi sa Ti letecky spolocnost, ktora danu letenku predava a potom priamo cez nu si vies letenky kupit, v tomto ukazkovom pripade ponuka najlacnejsie spiatocne letenky pre 1 osobu ryanair a cez tlacidlo "book flight" Ta to automaticky presmeruje na stranku danej leteckej spolocnosti
ak mas dake dalsie otazky alebo potrebujes s niecim pomoct kludne sa pytaj 🙂

vulka
24. apr 2023

No, ako prvé sa rozhodni kedy chceš ísť. Ako druhé sa rozhodni na koľko chceš ísť. A ako tretie sa rozhodni kam chceš ísť. No a potom si pozri ponuky portálov s letenkami. Ak pozrieš portály priamo leteckých spoločností, tak letenka môže byť výrazne výhodnejšia.

lienka9
24. apr 2023

Sleduj tour de svet,vyhadzujevzdy vopred akcie..mas nieco konkretne ,ze kam vo FR? Ci je to jedno..najlepsie ceny mas tak 3 mesiace vopred.teda ak chces letiet v sept.pozeraj njekedy v maji/juni letenky.ja pozeram vacsinou priamo cez wizzair alebo ryanair a tam si sliedim rozne kombinacie datumov.boli sme v parizi pred mesiacom spiatocna letenka napr 60 eur..v nice spiatocnu vies aj za 40 eur ked vychytas akciu atd..malo informacii si dala 🙂

gejb
24. apr 2023

Pozri pelikan.sk, tam to máš prehľadne. Alebo si nájdi let, pozri aka je to letecká spoločnosť a potom si ho vyhľadaj priamo na stránke tej spoločnosti....

autor
24. apr 2023

@jenn7 dobré keď ste taka ochotná 25.9 do Bordeaux a nazad 27 alebo 28.9

autor
24. apr 2023

@lienka9 ideme na svadbu. Musíme tam byť 26.9 takže deň dopredu a nazad 1 dva dni nazad

aylinn
24. apr 2023

Radim ti letenky kupovat priamo od leteckej spoločnosti, ktorá letí na vami vybrané miesto , to je najväčšia istota a určite si ich poistite.

autor
24. apr 2023

@gejb ďakujem pozriem

maranco
24. apr 2023
jenn7
24. apr 2023

Ochotnych nas tu je dost, len nereba pisat v hadankach ale vyjadrit sa na rovinu. Mne naslo ten isty spoj a cenu ako vyssie pise maranco. Vieden nema priamu linku do Bordeaux.

gejb
24. apr 2023

@jenn7 autorka by mohla aj napísať odkiaľ chce letieť...

jenn7
24. apr 2023

@gejb sme sa nejak dovtipili ze to bude slovensko a okolie....😃

sundew
24. apr 2023

Skyscanner

lienka9
24. apr 2023

Tak to mas jednoduche ked mas presny termin..potom odporucam bud pelikan,ak nie ste jazykovo az tak zdatni,alebo skyscanner,kde si presne vytukas co potrebujes,das miesta odletov a kam letiet a uvidis co ti najde.
Dalsou alternativou,je poziadat tych za ktorymi letite,ci vedia nieco poradit..

autor
25. apr 2023

@lienka9 ďakujem

autor
23. máj 2023

@lienka9 prosím vieš mi poradiť potrebujem tam byť 26.9 a chceme tam byť tak do 7dni podľa ceny leteniek. Chceme ísť Krakov alebo Bratiislava ci Praha a cieľ je Bordeaux

julish
23. máj 2023

A kam presne? Super nočný vlak ide z viedne do pariza

kiwi3
23. máj 2023

ziadny skyscanner ani pelikan, treba vzdy kupovat priamo od leteckej spolocnosti, v pripade problemu nic nevybavis, vsetci od toho daju ruky prec.
ved ti tu ludia poradili ten azair.eu, preco si to tam nenatukas? pripadne kukni google flights, to je podobny vyhladavac

maranco
23. máj 2023
lienka9
23. máj 2023

Mne to nasla z prahy najlacnejsie.isla by som priamo na stranku lufhthansy a tam podla datumov vytukala..led mas fixny datum s tou cenou vela nespravis..

jenn7
23. máj 2023

@kiwi3 aky problem by mal byt so skyscanner? Ved to je len vyhladavac.

kiwi3
23. máj 2023

@jenn7 ak je to len vyhladavac, tak ok, ale pelikan nie je, myslela som, ze to je ako kiwi a pod