Kde do Thajska?

7. jún 2024

Ahojte, kde je v Thajsku najkrajšie? Toto je môj veľký problém, neviem si vybrať konkrétnu destináciu. Ideálne niečo take, aby tam bol klud, žiadne preplnené pláže, ale v blízkosti aj nejaké mesto, streetfoody, tržnica, reštaurácie.

egonsk
7. jún 2024

zalezi ci si chlap, alebo zena 😁

tenerifka
7. jún 2024

Koh Kradan
Koh Kood (fakt nadherne plaze)

kiki68
7. jún 2024

Zalezi v akom rocnom obdobi, lebo mas rozne lokality a su daleko od seba, cize rozne mesiace, ked je obdobie dazdov. Za mna Koh Phi Phi a Krabi su naozaj nadherne. Ale je tam toho dost vela, kde je nadherne

autor
7. jún 2024

@egonsk rodina 😂 teda manželia, dieťa ostava doma

autor
7. jún 2024

@tenerifka a je to tam take, že aj pláže, aj nejake mesto, bary atď? Urcite by som chcela aj nejaky výlet, pamiatky, alebo prírodu

tenerifka
7. jún 2024

Toto su skor tichsie ostrovy, ved pozri na Tripadvisore, a takisto si tie ostrovy pozri cez Google maps, vyhodi ti to ubytovacie moznosti, restiky, atrakcie....

egonsk
7. jún 2024

no v azii ale aktualne je uz dazdiva sezona, to vam nebude vadit? Ja by som tam radsej siel od decembra do maja, vtedy je tam pekne.

juliet86
7. jún 2024

koh yao yai

felinda
7. jún 2024

žila som v Thajsku skoro 4 roky, milujem Ayutthayu, z ostrov Koh Samet...ale Koh Samui aaa ako turistiku navrhuje úplně úchvatný Tham Phraya Nakhon

kaddy
7. jún 2024

Aj ja mám tú dilemu ,chcem ist buduci rok s manželom do Thajska,ale neviem kde chcem krásne pláže zároveň aj street food a peknú prírodu tak ozaj neviem.

mtnns
7. jún 2024

My sme chceli ist teraz prvé dva septembrové koh samui a bojime sa ze bude pršať... Takže asi z toho nič nebude 🙄

jaja20
7. jún 2024

Khao Lak

mtnns
7. jún 2024

@felinda prší na koh samui v septembri? Teda v prvej polovici? Niekto hoviri nie, a niekto vraj by neriskoval 🥺 och a my môžme len v septembri 😡

jaja20
7. jún 2024

@mtnns Od 1. augusta do 1. októbra je Maya bay zatvorená.
Nevadí vám to?

mtnns
7. jún 2024

@jaja20 ani nie, tam nieje plán ist 😉 tam by som zakázala turizmus úplne..

jaja20
7. jún 2024

@mtnns Hm, zvláštny názor... Veď to je za posledných vyše 20 rokov najobľúbenejšie miesto na výlet v Thajsku. To ako keby si povedala, že by si zakázala turizmus v Tatrách 😅

mtnns
7. jún 2024

@jaja20 viem mne je veľmi ľúto toho ekosystému tam tak nádherne miesto a ta kopa ludi 🙈

jaja20
7. jún 2024

@mtnns Preto bola tá pláž asi 3 roky zatvorená,aby sa tam obnovil ekosystém. A teraz to riešia týmto zatvorením na pár mesiacov do roka. Lepšie, ako nič. Aspoň, že si uvedomujú, že treba vyvážiť to kvantum turistov.

kaddy
10. jún 2024

@felinda Vieš mi poradit oozerala som letenky do Koh Samui a je to trocha komplikované či sa mýlim?Ďakujem

felinda
10. jún 2024

@kaddy treba ist do BKK a potom odtial lietadlom, je to tak na hodinu. Alebo ano ja busom z Bangkok Southern Bus Terminal to máš tak na 12 h, za cca 10 eur. Nevime ako dlho sa chcete v Thajsku zdražať

felinda
10. jún 2024

@mtnns thajci považujú september za najmokrejší. Volila by som pre jednárového turistu iný mesiac. Avšak teplo je tam stále tak 32 🙂

kaddy
10. jún 2024

Nie až vo Februári plánujeme, len zbieram informácie páčia sa mi aj niektoré časti Phuketu aj Phi Phi island ale aj Koh Samui tak si neviem vybrat budeme tam cca 10 nocí.

autor
10. jún 2024

Ešte sa opýtam, čo ste tam boli koľko ste cca minuli peňazí? Plánovala by som cca 14 dni, ale vôbec neviem aké su tam ceny za jedlo v reštaurácii, markete, potraviny suveníry, výlety atď

kaddy
10. jún 2024

Ako pozerám na nete ceny sú lepšie ako u nás 😉

felinda
10. jún 2024

tak vieš je na Vás koľko chcete minúť..ja som jedla kludne na ulici s domácimi, spala v niečom ako motel, kde som si musela odhádzať háveď z lôžka, cestovala som vlakom medzi sliepkami 😅. Avsak musím podotknúť, že som vždy mala zaplatený biznis hotel...A napr keď som mala nehodu, alebo ma uhryzla opica, tak som šla do nemocnice s oknami, nie bez....je to na vás...

autor
10. jún 2024

@felinda a tak ako sa tam napríklad pohybuje jedlo v reštaurácii a na ulici? To bude asi najväčšia položka…. Jedlo a veľa 😂 suveníry si ja úplne nejdem

felinda
10. jún 2024

60-100 a viac bahtov v reštike, cca 40 na ulici. Voda stojí 10. A odporucujem 7-11 potraviny, tam sa človek naje aj za dvacku 😆

gabrielka94
1. aug 2024

@felinda Prosim ta, ako je to s ockovanim pred cestou do Thajska?