Kamarátka na letnú dovolenku s 3-ročným dieťaťom

ivv8
9. apr 2023

Ahojte, premyslam nad letnou dovolenkou a kedze moje kamaratky nemaju deti- skusim tu. Chcela by som ist s dcerkou 3r na dovolenku- idealne letecky nejaky rezort v july. Hladam partacku s dietatom co by sla s nami nech sa nenudime. 🙂
Som z ba, 26 r.

oli18
9. apr 2023

@ivv8 na dovolenke si najdes kamaratiek dost. Naco sa viazat na cudzieho cloveka?

ivv8
autor
9. apr 2023

@oli18 pretoze nechcem ist sama s dietatom a spoliehat sa na to ze sa s niekym v rezorte skamaratim.

slavomira236
9. apr 2023

@ivv8 ja som bola s dcerou sama a boli tam same rodinky ktore si vystacili same. Len este jedna mamka bola s dverou a svojou mstkou tada babkou....ale ja nemam problem niekde ist sama s dietatom nepotrebujem nikoho

danica2711
9. apr 2023

@ivv8 kebyťe idaš s kamarátkou, ktorú už poznáš, OK, aj keď celkom nechápem, prečo potrebuješ doprovod. Ale s úplne neznámou ženou? Môže to klapnúť, ale môžete byť úplne nekompatibilné povahy s rozdielnymi záujmami, ešte horšie je, ak si nesadnú vaše deti. A môže sa na teba nalepiť ďalšia nesamostatná, ktorá nechce ísť sama a očakáva, že sa budeš starať ešte aj o ňu... možností je veľa, ja by som neriskovala, že si pokazím dovolenku

muchotrafka298
9. apr 2023

Ja by som tiez nesla s niekym, koho nepoznam. Ja mam zle skusenosti aj s ludmi, ktorych som poznala a na dovolenke sa vyfarbili a ratala som dni do konca pobytov. Moze sa Ti stat, ze budes dalsim osobam robit animatorku, vymyslat program ze aby ste len nieco robili.

gabika128
9. apr 2023

Ženy, ona tu hľadá nejakú kamošku na dovolenku a nie nevyžiadané rady a názory. 🙄