Kam sa vyberiete na dovolenku?

emma84
10. apr 2016

Ahojte tehulky,
Kam planujete vase letne dovolenky? (Hlavne maminky s terminom jul/august)
Dakujem za inspiracie 😉

karabashka
10. apr 2016

To v takom vysokom stadiu chces ist na dovolenku?tak letecky ta od siedmeho mesiaca nepustia na palubu nikde.a autom ist je dost riskantne

shia
10. apr 2016

no a pri dnešnej situácii..ani neviem kam sa dá v klude ísť.. a v takom stadiu tehu by som urcite nikam nesla, viem podla seba, kedy som neplanovane mala porod v 34 tt, a co potom, bude ti niekde pri mori nejaky arab pomahat? radsej neriskuj...

slniecko35
11. apr 2016

ja som bola cez velku noc - koncom osmeho mesiaca v zahranici ale len asi 100km od mojej porodnice pre istotu. Ak sa citis dobre tak kludne chod, ale radsej hladaj nieco blizko a nie velmi odrezane od sveta.

levandula247
11. apr 2016

Dobrý deň,
mám cestovnú agentúru a poradím Vám a vybavím vždy najlepšie cez ktorúkoľvek ck 🙂
https://www.facebook.com/aztravel.sk/
PS : a ešte môžete vyhrať dovolenku na Mallorku 🙂

aj tu na koníku mám skupinu Letná dovolenka : https://www.modrykonik.sk/group/7212/

Pekný deň
Elena
www.aztravel.sk

jasminet
11. apr 2016

s terminom jul august by som sedela domana zadku podceresnou a bola rada ze som.... aj ked minrok som mala termin koniec septembra avpolke juna sme este dali sardiniu autom... ale tehu bolo maximalnebezproblemove, jasom si pre istotu vyhliadla nemocnicu v mieste pobytu...

monika_nm
14. apr 2016

Tak ja urcite odporucam dovolenku len tu na Slovensku,ja mam tiez augustove dieta a voka som este v juli na Detve na dovolenke.A ak by si sa rozhodla tak ja odporucam gotel Sitno alebo Atrium alebo aj Senwc,vyborne hoteli a hlavne Sitno vo Vyhniach,cgodime kazdy rok a je tam super.A ak by si isla chcela by si poziciam Ti ich karticku na zlavu,zeby si usetrila niake korunky.☺

orsuliacik121
14. apr 2016

nie som este tehulka (dufam ze sa to ale zmeni) ale ideme s priatelom tento rok na Cubu 🙂 ak sa mozem pochvalit a inspirovat aj druhych 🙂