Kam s deťmi do Grécka?

22. jún 2022

Poraďte kam na dovolenku v grecku s deťmi. Letecky

sisa_s
22. jún 2022

Rodos

martinka13
22. jún 2022

Rodos, Korfu, Peloponez....V podstate kamkoľvek. Teda okrem Kréty, tam podľa mojich skúseností dosť fučí

momoftwo
22. jún 2022

Kretu nedoporucujem..Thassos ma vraj krasne poaze, neviem neskusala som..Rhodos ma sice krasne hotely ale pozor na plaze niektore su tam hrozne. Teda kazdy ma ine preferencie, mne sa pacia trocha mensie zatoky, najlepsie s nejakou florou a voda musi byt modra..nie hneda ako v Turecku😬

tyrkysova_kobyla
22. jún 2022

Lefkada je krasna

paulahr
22. jún 2022

Zakynthos jednoznačne

kiwi3
22. jún 2022

@momoftwo hneda ako v turecku? tak to neviem, kde si bola, ale krajsie more ako v turecku, som mozno este nevidela. a to mam prelezenu celu europu

veronikahuli
22. jún 2022

@kiwi3 wow a kde presne je taka nadherna voda v Turecku?

momoftwo
22. jún 2022

@kiwi3 v Turecku som bola v casti Belek a spinavsiu vodu som zazila uz len v Bibione - alebo teda porovnatelnu s tym co som videla v Turecku, mne teda stacilo🙂 na Sardiniu, Pantelleriu, Ibizu, Menorku, Malorku, ostrovy v Chorvatsku, niektore ostrovy Grecka sa Turecko nechyta ked sa teda bavime o Europe - to je moj nazor z toho co som videla osobne🙂

oliverceky
23. jún 2022

@momoftwo súhlas

familytravel
27. jún 2022

Rodos - Lindos Princess, Andriana, Kréta - Creta Maris, Cactus Beach, Malia Beach, Dolphin Bay, Korfu - Labranda Sandy Beach, Zakynthos - Alexandra Beach... No je toho viac pre rodinky s deťmi 🙂

kvikina087
12. feb 2023

@familytravel prosím viete mi poradiť ohľadne hotela cactus beach hotel kreta.... Prístup na veľké tobogany je niečím limitovaný?vekom, výškou? Môžu tam ísť aj malé deti? 6/7rokov? Aspoň s rodičmi ? Ďakujem

iapam
4. jún 2024

@kiwi3 nezvyknem reagovať a takto po funuse ale ja mám tiež už čo to precestované ale naozaj to Turecko nemá najkrajsie more. Ani zďaleka...

kiwi3
4. jún 2024

@iapam to som ani nenapisala, ak spravne citas, ze turecko ma vseobecne krajsie more ako grecko, ak to myslis tak. len som napisala, ze aj v turecku je na niektorych miestach velmi pekne more (mozno aj krajsie ako v grecku), nie len skarede hnede, ako sa tu niekto vyjadril.

floren
4. jún 2024

@momoftwo Thassos je nádherný, plaze si môžeš vyberať,ak chcete vodné atrakcie,tak Potos. Ale ak tobogany a tak,tak to na Thassose nie je