Kam na výlet s manželom?

lucia0211
7. máj 2021

Ahojte,viete mi odporučiť nejaké fakt dobre výlety v okolí Bratislavy, Dunajskej Stredy, Trnavy...ale fakt niečo také čo poteší nie len mňa ale aj môjho manžela🙂 nemyslím len také nejake Zoo ale aj napríklad nejakú lezeckú stenu, zaujímave múzeum,nejaký pekný výlet po kopcoch alebo vodopád... najlepšie aj také kde môžeme ísť so psíkom ☺️ ďakujem každému za radu 🙏🙏🙏

h2
7. máj 2021

@lucia0211 Ahoj, napríklad rozhľadňa na Veľkej Homoli, ide sa od Zochovej chaty. Ďalej odtiaľ môžete pokračovať k skalám Traja jazdci, je to odtiaľ len kúsok. Naše obľúbené sú aj Smolenice + jaskyňa Driny, ale asi to bude zatvorené. V Malých Karpatoch máte milión možností na peknú turistiku.

unicornlady
7. máj 2021

je to síce ďalej, ale pri Martine je krásny Šútovský vodopád, teraz bude určite veľký a chodia tam aj so psami

unicornlady
7. máj 2021

na západe viem, že sú nejaké zrúcaniny : Biely kameň, Dobrá voda, Plavecký hrad, Pajštún, kostolík Katarínka , pri Piešťanoch je Tematín,

unicornlady
7. máj 2021

Inak, ja zvyknem výlety vyhľadávať napr. na stránkach: kamnavylet.sk
vypadni.sk
tam si zadáš kraj (oblasť), kam by si chcela

luccija
7. máj 2021

@lucia0211 tak kopce na podunajskej nížine sú rarita😊ale chápem...pekné miesta napr Dechtice Katarínka, Zochova chata, Vápenná, Skalnata, ak niečo menej náročné toto je asi hodinka do kopca, tak choďte na Myjavu na Bradlo, Plavecký hrad...

luccija
7. máj 2021

@lucia0211 pekne je v Pezinku v zámockom parku pávy a pod...

emmanovot
7. máj 2021

Neviem, či máte radi turistiku, ale ak áno tak toto sp dobré tipy https://www.kamnavylet.sk/sk/turistika/bratislava ... my sme boli vo viacerých miestach a bolo to super

vondolina
7. máj 2021

veľmi veľa tipov je na nete, ale napríklad my keď sa chceme vybúriť a urobiť si vzájomnú radosť tak ideme do hangairu 😀 to je také naše, spoločné 😀

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz